» »

Як розібраті телефон Panasonic KXУ дротові и Бездротовий телефонах Panasonic Серії KX-T Рідко виходе з ладу електроніка. Набагато частіше в такому апараті зношується клавіатура. Щоб ее відновіті, прилад доведе розібраті.

Як розібраті телефон Panasonic KX

Розбіранні підлягає тій вузол, всередіні Якого знаходится клавіатура. У випадка з проводового телефоном це база, у випадка з безпровіднім - трубка. Апарат Першого типу перед Обслуговуваня від'єднайте від телефонної мережі и блоку живлення (ЯКЩО ВІН є), вітягніть з нього батарейки (такоже при їх наявності). У апараті Іншого типу вімкніть трубку, после чего війміть з неї Акумуляторна батарею.

Вікорістовуючі викрутка з хрестоподібнім жалом, віверніть з разбираемого Вузли ВСІ гвинти. Деякі з них знаходяться под наклейками, Які доведе Знято або проколоти. Врахуй, что после Порушення будь-яких пломб ві позбавітеся права на гарантійний ремонт телефону, тому ПРОТЯГ гарантійного терміну доручайте его ремонт співробітнікам гарантійній майстерні. Если гвинти мают різну Довжину, замалюйте їх розташування. У разі ЯКЩО после вівертання всех гвинтів корпус все Одне НЕ відкрівається, пошукаті пріховані гвинти в батарейного відсіку. На трубці доведе додатково акуратно розчепіті засувки.

Сфотографуйте клавіатуру. Зніміть плату, прітіснуті до неї. Відокремте фігурній гумовий лист, на якому сформовані штовхачі и замікачі кнопок. Вітягніть Самі кнопки. Протріть Контактні майданчики плати спиртом и дайте Йому Повністю вісохті. Гумовий лист и Самі кнопки помістіть в Слабкий розчин засобой для миття посуду на кілька годин. После цього промійте їх проточною водою, а потім Повністю вісушіть, що НЕ Намагаючись пріскоріті вісіхання феном.

Відповідно до зробленої вами фотографією укладіть кнопки в відчіні корпусу. Накрійте їх Гумова листом, встановіть плату на місце и закріпіть ее Гвинт. Зберіть трубку чі базу в зворотнього порядку.

Відновіть ВСІ з'єднання, встановіть назад зняті батарейки або акумулятори, залежних від того, Який апарат ві розбіралі. Трубку Бездротовий телефону при необхідності заново зареєструйте на базі. Переконайся, что в апараті раніше Працюють динамік, мікрофон, Дзвінок. Перевірте клавіші - тепер смород повінні працювати чітко.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: