» »

Як Роздрукувати фото на прінтеріЕсли у вас є цифровий фотоапарат и принтер, что дозволяє друкувати зображення й Достатньо якісно, ​​то Цілком можна організуваті вдома невелика фотолабораторію. Що может буті пріємніше, чем Роздрукувати фото з власного фотоапарата.

Як Роздрукувати фото на прінтері
Вам Знадоби
  • Принтер з можлівістю Фотодрук, Фотопапір, Фотографія з цифрового фотоапарата, комп'ютер (ЯКЩО нужно редагуваті зображення).

Если ваша Фотографія Вже ідеальна и їй НЕ нужно Корекція кольору або ще Які-небудь виправлення, то можна відразу приступати до друку. Альо ЯКЩО знімок Вийшов НЕ зовсім вдаліну, Наприклад, у когось червоні очі, або лівий край Варто обрізаті - можна Трохи відредагуваті его в будь-якій Програмі для ОБРОБКИ Збереження.

После того як Фотографія буде готова до друку, можна приступати. Ваш принтер может буті підключеній до комп'ютера, Альо Сучасні принтери такоже дозволяють друкувати зображення з фотоапарата або флеш-карти безпосередно. Если друкувати з флешки, то доступно Меншем кількість налаштування принтера, чем коли друк проводитись через програму для комп'ютера.

Коженая принтер забезпечується диском з програмою для друку. У ній є цілий ряд налаштування, с помощью якіх можна відрегулюваті деякі Важливі Параметри друку. Як правило, шкірні така програма за умовчанням Вже налаштована найзручнішім чином, Який Підходить для більшості знімків. Надрукувати фотографію можна, вікорістовуючі налаштування за замовчуванням.

Отже, програма запущена, принтер включень, Фотопапір вставлена. Залиша Відкрити файл фото на прінтері в Програмі и натиснута заповітну кнопку «ОК». Принтер Трохи погаласують и Незабаром віповзе заповітній знімок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: