» »

Як різаті на плоттеріЯк користуватись плоттером. При створенні будь-яких прикрас або ЕЛЕМЕНТІВ декору, всегда можна скористати підручні засоби їх виготовлення. Щоб НЕ малювати и НЕ вірізаті ВСІ Фігурки в ручну, наче в кам'яному столітті, можна скористати сучасности технологіямі - й Достатньо прідбаті домашній плоттер. Професійні Плоттери мают Великі Розміри, и для їх размещения может знадобітіся Ціла кімната, Альо є плоттери, Які Використовують для Виконання невеликих Завдання, смород вміють вірізаті візерунки будь-якого орнаменту, вікорістовуючі ножі різної величини.

Як різаті на плоттері
Вам Знадоби
  • Програмне забезпечення Corel Draw, плоттер.

Так звані домашні Плоттери мают Невеликий розмір, в порівнянні з іншімі моделями - смород могут буті Трохи больше звічайній струменевим принтера. Більшість таких плотерів підтрімують Вирізання з будь-якого матеріалу, на Основі паперу. После создания візерунка помощью плоттера, ві можете перенести его на тканинах або Повністю задекоруваті різнімі засоби. Плоттер может прійматі Ваші малюнки, як від комп'ютера, так и зчітуваті їх з карт пам'яті. Бажано скористати комп'ютером, ЯКЩО ваш Малюнок Галі НЕ Повністю БУВ намальованій.

Для виготовлення малюнки скорістайтеся редактором векторної графікі - Corel Draw. Версія Властивості тексту не має значення. Архів Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - создать гарний орнамент. После Підключення плоттера до комп'ютера, про це вас повідоміть звуковий сигнал, підготуйте необхідні Аркуші паперу. Для КРАЩИЙ розрізання паперу, звітність, скористати спеціальною підкладкою (керріер), вона має липку поверхню, что НЕ Дає папері вільно пересуватіся в лотку подачі паперу.

Вставте папір з підкладкою в плоттер, при цьом натіснувші кнопку Enter - апарат автоматично захопіть лист. Перейдіть в програму Редагування вашого малюнки и натісніть кнопку, яка відповідає Вашому плоттеру. У віконці драйвер плоттера підказує, что Малюнок НЕ виходе за Межі, тоб можна Почати друк.

Плоттер почном вірізаті ваш Малюнок, по закінченню різання, вновь натісніть кнопку Enter - плоттер звільніть ваш Малюнок. У результаті у вас повінні війта красиво вірізані візерунки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: