» »

Як зробити міні атсУстановка міні АТС на підпріємстві дозволяє скоординувати Дії всех співробітніків через ЗРУЧНИЙ І ШВИДКО зв'язок. При цьом Клієнти та ділові партнери могут безпосередно зв'язувати з необхіднім менеджером и НЕ чекати Довгого перемикань. Наявність подібного пристрою в організації Говорити про ее ділової актівності та успішної ДІЯЛЬНОСТІ.

Як зробити міні атс

Почніть з проведення проектних робіт. Смород повінні включать в себе ВСІ необхідні виміри для установки міні АТС. При цьом враховуються спожи Компанії и обдумуються Варіанти прокладки кабелів. Складіть технічне Завдання, в якому будут враховуватіся ЦІ дані. Перерахуйте необхідні інструменти і матеріали для установки міні АТС.

Пам'ятайте, что ЯКЩО ві Хочете прокласті кабель и НЕ пошкодіті вид інтер'єру, то звітність, прідбаті СПЕЦІАЛЬНІ декоративні короба. Існують такоже Бездротові міні АТС, Які набагато зручніше и надійніше, оскількі менше чінніків вплівають на Якість ее роботи. Однак Такі Пристрої коштують Трохи дорожча. Обміркуйте Данії вариант и розрахо економічну Вігода від подібніх витрат.

Прокладіть кабелю для міні АТС, встановіть и підключіть телефонні розетки, візначте місця для Іншого обладнання. Перевірте, щоб все Було розташоване ї Достатньо ЗРУЧНИЙ и доступно. Дані роботи повінні буті віконані з підвіщеною акуратністю и точністю, так як передавленной кабель, відстаюча розетка або поганий контакт могут прізвесті до шіпінню в телефонній трубці и зниженя якості зв'язку. Таким чином, рекомендується доручіті Цю Справу професіоналам.

Налаштуйте міні АТС. Почніть з наладки стаціонарного Абонентське обладнання, среди якіх обов'язково включите таку опцію, як «Автосекретарі». Вона дозволіті унікнуті необхідності прийому на роботу окремої людини, Який буде займатись Переклади телефонних дзвінків. Програма автоматично буде прійматі вхідні сігналі и перенаправляті їх на відповідній додатковий номер.

Проінструктуйте всех працівніків ПІДПРИЄМСТВА за принципами роботи міні АТС. Це дозволіті надалі унікнуті різніх неполадок, пов'язаних з неправильним Використання функцій устаткування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: