» »

Як зробити принтерЯк зробити принтер. Установка, настройка и ліквідація несправностей принтера зазвічай займає довгий годину и вімагає від вас наявності навічок роботи з оргтехнікою. У випадка ЯКЩО ві таки зважено сделать це самостійно, незайвім буде ознайомитись з Інструкцією до вашої МОДЕЛІ принтера або МФУ.

Як зробити принтер
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет.

Для установки принтера знайдіть програмне забезпечення згідно МОДЕЛІ прілаштую и Версії операційної системи вашого комп'ютера. Підключіть принтер до комп'ютера и до джерела живлення, после чего вставте диск в прівід. Відкрійте панель управління вашого комп'ютера и зайдіть в меню «Майстер налаштування обладнанні».

Виконано поиск и в Який з'явився Переліку варіантів знайдіть підключене до вашого комп'ютера друкувальних Пристрій. Натісніть кнопку «Далі» и вкажіть місце знаходження драйвера принтера - ваш дисковод або, у випадка ЯКЩО програмне забезпечення находится на жорсткий диск - шлях до даної діректорії. Такоже ві можете підключітіся до інтернету, и программа автоматично підбере драйвер пристрою.

Віберіть один з варіантів, после чего виконан процес установки, підтвердівші заміщення файлів, ЯКЩО це буде нужно. Перезавантажте ваш комп'ютер, зайдіть в меню «Пристрої» на панелі управління и зробіть ваш принтер друкуючім прістроєм за замовчуванням в поточній операційній Системі.

Если ві Хочете усунуті несправність у работе принтера або багатофункціонального пристрою друкування, встановіть причину ВИНИКНЕННЯ проблеми, скачайте в інтернеті схему розбирання вашої МОДЕЛІ обладнання и усуньте несправність. Делать це в домашніх умів НЕ рекомендується за відсутності у вас питань комерційної торгівлі навічок роботи з технікою.

У даного випадка врахову Особливості МОДЕЛІ принтера. Найкраще віднесіть Пристрій до сервісного центру або віклічте фахівця додому. Если гарантійний Термін на принтер Галі не минув, Поверніть его в магазин для Подальшого ремонту, заміні пристрою чи повернення коштів.

Для того щоб налаштуваті мережевий принтер, встановіть на нього програмне забезпечення и Переконайся в наявності Підключення по локальній мережі между комп'ютерами. У меню «Пристрої» на панелі управління в головному комп'ютері зробіть принтер або МФУ Мережева, после чего на других комп'ютерах виконан Віддалене Підключення до даного пристрою помощью того ж програмного забезпечення. После цього при відправленні документів на друк, віберіть Пристрій Зі списку наявні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: