» »

Як зробити сканерЧи не Варто бігті в магазин або фотосалон, ЯКЩО вам Раптена Знадоби відскануваті документ або фотографію - ві можете и НЕ підозрюваті, что у вас Вже є сканер!

Як зробити сканер

Праворуч в тому, что будь-який сучасний фотоапарат, Який є почти у шкірного, чудово справляється з роботом сканера, а в Деяк випадка, цифрове зображення, отриманий таким чином, однозначно перевершує Зроблений сканером картинку.

Щоб використовуват фотокамеру в якості сканера, виставте налаштування якості фотографії на максимум и перейдіть в режим макрозйомкі. Зазвічай такий режим позначається значком у вігляді квітки. У Деяк фотокамерах для сканування Передбачення Спеціальний режим Copy, Який может буті позначення значком у вігляді одного або декількох аркушів паперу.

Розташо документ або фотографію на рівній поверхні и забезпечте хороше освітлення. Спалах камера НЕ Надто добро Підходить для зйомки документів, а найкращої якості вдається зазвічай домогти при природному денному Світлі. Прямий електричне світло может віклікаті відбліскі, тому намагайтеся використовуват м'який, розсіяне світло.

Наведіть об'єктив, Намагаючись тримати камеру Рівно, и зробіть знімок. Если Фотографія Вийшла нечітка, Спробуйте ВИДАЛИТИ або наблізіті камеру. Вже через кілька СПРОБА ві досягнете потрібного результату, и Наступний разу будете точно знаті, З якої відстані виходе зображення хорошої якості.

После того як ві отрімаєте якісну фотографію, вам залиша Тільки скопіюваті ее з фотокамерою в комп'ютер. Зробіть це за помощью USB кабелю або пристрою для читання карт пам'яті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: