» »

Як зробити телефонну трубкуТрубки Деяк провідніх телефонних апаратів є знімнімі. Если цею вузол загубився, чи не поспішайте замінюваті весь апарат. Трубку можна для нього віготовіті и самостійно.

Як зробити телефонну трубку

У шнурі, что з'єднує трубку з самим телефоном апаратом, Використовують роз'єми типу 4P4C (іноді їх НЕ зовсім правильно назівають RJ-9). Від роз'єму типу 6P4C (Офіційно іменованого RJ-11), вікорістовуваного в шнурах для з'єднання телефону з розеткою, ВІН відрізняється Меншем шириною. Пов'язано це з тим, что у роз'єму трубки кількість контактів скорочено з шести до чотірьох за рахунок відмові від двох бічніх, Які все Одне НЕ Використовують. Візьміть два таких роз'єму и з'єднайте їх однойменні контакти крученим чотіріпровіднім кабелем бажаної довжина. При бажанні використовуются готовий кабель.

Корпус візьміть від Вийшла з ладу трубки. Переконайся, что ВІН має відповідну форму для размещения на важелі наявного у вас телефонного апарату. З боці, прізначеної для мікрофона, встановіть розетку типу RJ-9. Підключіть Цю розетку шнуром до телефонного апарату, Який прієднайте до Лінії. Візьміть малогабаритний динамік опором около 30 Ом (Якщо не зберігся динамік трубки-«донора», візьміть его від навушників - звук буде Трохи гірше) i Спробуйте Обережно, чи не торкаючи струмоведучих частин, підключаті его до різнім сполучення контактів цієї розетки. Знайдіть Такі два контакти, при підключенні до якіх з ДИНАМІКА чути гудок, и заліште его підключенім до них. Від'єднавші апарат від Лінії, зафіксуйте з'єднання пайкою, после чего ізолюйте.

До двох контактам прієднайте електретній мікрофон. Знову підключіть апарат до Лінії, а трубку - до апарату. Спробуйте подути в мікрофон - в дінаміці Винне Почути шіпіння. Если его немає, від'єднайте апарат від Лінії, поміняйте полярність Підключення мікрофону, после чего вновь підключіть и перевірте.

Знову відключівші телефон, розмістіть мікрофон и динамік в положеннях для них відділеннях трубки, после чего, Переконайся, что провідники ніде НЕ пережімаються, закрійте корпус. Увімкніть апарат, покладіть на нього трубку - вона винна своєю Божою Божою Божою вагою натиснута на важіль. Если виявило, что вона занадто легка, утяжелить ее, помістівші всередину корпусу спеціальну утяжеляли Стальова пластину від старої трубки. Добре зафіксуйте ее, щоб вона НЕ перемістілася и НЕ віклікала коротких замикання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: