» »

Як скануваті Samsung scx 4100Samsung SCX 4100 - це багатофункціональній Пристрій, что об'єднує в Собі сканер и принтер, что в комбінації можна використовуват и як Пристрій копіювання. Для роботи Зі сканером цього пристрою Призначено Спеціальний додаток Samsung SmarThru 4, Яку разом з драйвером пристрою присутности на оптичні диску в комплекті Samsung SCX 4100.

Як скануваті Samsung scx 4100

Встановіть драйвер пристрою и додатковий додаток Samsung SmarThru 4, ЯКЩО раніше цього Не було зроблено. Для цього використову оптичний диск з комплекту, отриманий разом з прістроєм. Если такого диска немає, то завантажте драйвер и програму з сайту виробника.

Переконайся, что Пристрій увімкнено и під'єднано до комп'ютера через USB або LPT-порт.

Відкрійте кришку над склом експонування и розмістіть на ньом сканованій документ, орієнтуючісь по напрямних мітках Надалі лівому кутку скла. Лицьова (сканована) стороною документа вінна буті звернено до скла. Закрійте кришку, по возможности НЕ залішаючі просвітів.

Відкрійте програму Samsung SmarThru 4 и клацніть по іконці з підпісом «сканування». У результаті у вікна програми з'явиться додаткова панель, в якій вам треба вібрато один з варіантів сканування. З використаних вкладки «Додаток» ві можете відскануваті джерело и Передат отриманий зображення в будь-яку програму. За помощью вкладки «Електронна пошта» здійснюється сканування з подалі відправкою зображення на Завдання email-адресою. На вкладці «Папка» розміщені відряд сканування Зі Збереження результату у Вашому комп'ютері. Вкладка «Розпізнавання» передбачає передачу результату сканування в програму розпізнавання тексту. Віберіть Потрібний вам вариант.

Встановіть Потрібні Значення кольоровості, дозволи та области сканування на обраної вкладці, а потім натісніть кнопку «сканування» и додаток запустіті процес зчітування зображення.

Використовуются інтерфейс TWAIN для сканування без Використання програми Samsung SmarThru 4. Зазвічай ВІН Буває встановлений в операційній Системі за замовчуванням. У цьом випадка ї Достатньо в якій-небудь Програмі (графічному редакторі, Програмі розпізнавання тексту, переглядачі Збереження и т.д.) вібрато Samsung SCX 4100 як джерело відкрівається.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: