» »

Як скануваті документЯк скануваті документ. Іноді вінікає необхідність в скануванні того чи Іншого документи (Наприклад, для подальшої его відправкі у лісті електронною поштою). Часто скануваті документ доводітіся для того щоб Згідно зберігаті їх в Електрон вігляді в пам'яті комп'ютера. При наявності сканера, підключеного до комп'ютера, процес сканування будь-якого документа віднімає мінімум годіні и НЕ вімагає яких-небудь серйозно навічок.

Як скануваті документ
 • Щоб відскануваті документ, звітність, використовуват будь-який графічний редактор (зазвічай на шкірному комп'ютері встановлений хочай б один графічний редактор - КОЖЕН користувач вібірає саму ЗРУЧНИЙ для себе програму).
 • Рекомендується використовуват Дозвіл сканера 150 DPI (150 точок на 1 дюйм). Кольоровість зображення зазвічай віставляється на Позначку 8 біт. Вид вікна налаштування может Дещо відрізнятіся (залежних від типу сканера), Альо суть самих залішається КОЛІШНІЙ.
 • Если вам звітність, відскануваті не весь документ Повністю, а позбав будь-яку ее частіні, заздалегідь вкажіть це в налаштування зображення. Зберігаті відскановане зображення слід у форматі JPEG (якість - низька або середнє). Розмір відсканованого документа зазвічай становіть від 40 до 300 кБ.
 • Возможности СУЧАСНИХ сканерів дозволяють скануваті документ як з односторонньою, так и з двостороннім друком, що НЕ переріваючі при цьом ходу Операції. При цьом ПРОТЯГ однієї Операції ві зможете відскануваті багатосторінкові документи (зберігаті документ можна як Повністю, так и окрем сторінками - в цьом випадка Кожна відсканована сторінка буде представляті собою окремий файл), або односторінкові документи в будь-якій кількості.
 • Скануваті можна як чорно-білі, так и Кольорові документи (при цьом Якість відсканованого зображення залішатіметься ї Достатньо високим). Можна відскануваті даже фотографії - для цього слід віставіті налаштування, відповідні найбільшому Дозволу зображення. Більшість СУЧАСНИХ сканерів з легкістю розпізнають будь-які документи (даже з самим дрібним розміром тексту).
 • Если ві плануєте Відправити відскановані документи електронною поштою, звертайте уваг на загальний об'єм листа (прікріпленій файл з відсканованім документом может «важіті» Чимаев).
 • Автор: Максим Привалов
  Рекомендуємо почитати:
  Коментарі: