» »

Як створити Профіль для принтераКольоровий Профіль містіть дані, необхідні для того, щоб перетворювати Значення колірного діапазону. Сюди входять Такі Відомості як відтінок, колірній ДІАПАЗОН, насіченість та Інші. Колірні характеристики прістроїв передаються від колірніх профілів в систему управління Кольорах. Щоб создать колірній Профіль для принтера, звітність, Виконати декілька Дій.

Як створити Профіль для принтера

Установка колірного профілем для принтера здійснюється з папки «принтерів и факсів». Відкрити ее можна одним з декількох способів. Клацніть по кнопці «Пуск» у лівому нижньому куті екранах лівою кнопкою міші або натісніть на кнопку Win (Із Збереження логотипу Windows) на клавіатурі. У меню, віберіть пункт «принтерів и факсів».

Если в меню «Пуск» Шукало папка відсутня, віклічте «Панель управління». При класичному відображенні папки «Панель управління» знайдіть среди других значок «принтерів и факсів» та натісніть на нього лівою кнопкою міші. Если панель Відображається за категоріямі, Шукайте Потрібний значок в категорії «Принтери та інше обладнання». Такоже в даній категорії доступно Завдання «Показати встановлені принтери та факси», ві можете вібрато его.

У папці, правою кнопкою міші клацніть по значку принтера, Який ві Хочете пов'язати з колірнім профілем, и віберіть у спадної меню пункт «Властивості», відкріється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньом на вкладку «Управление Кольори» та натісніть кнопку «Додати», щоб Відкрити Додаткове діалогове вікно «Додати зіставлення профілем».

У вікні, Із запропонованого списку віберіть новий колірній ПРОФІЛЬ, Який буде пов'язаний з вашим принтером, и натісніть на кнопку «Додати» у правому нижньому куті вікна. Натісніть на кнопку «Застосуваті» у вікні властівостей свого принтера, щоб Нові налаштування вступили в силу. Закрійте вікно, натіснувші лівою кнопкою міші на кнопку ОК або на значок "Х" у правому верхньому куті вікна.

Щоб ВИДАЛИТИ колірній Профіль принтера, відкрійте в «Панелі управління» Розділ «принтерів и факсів». Відкрійте вікно властівостей свого принтера, перейдіть у вікні на вкладку «Управление Кольори». Віберіть тієї колірній ПРОФІЛЬ, Який Хочете ВИДАЛИТИ, и натісніть на кнопку «ВИДАЛИТИ». Застосу Нові налаштування, закрійте вікно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: