» »

Як ВИДАЛИТИ лазерний принтерЯк ВИДАЛИТИ лазерний принтер. Щоб принтер справно працював, ВІН винен буті підключеній до комп'ютера и відповідно налаштованості. Головна Умова - на локальному диску повінні містітіся файли, необхідні для его коректної роботи. Щоб ВИДАЛИТИ лазерний принтер (або Інше обладнання), нужно ВИДАЛИТИ файли, необхідні для его роботи. Для цього слід скористати можлівіть и інструментамі системи.

Як ВИДАЛИТИ лазерний принтер

Через меню «Пуск» віклічте «Панель управління». Если панель має класичний вигляд, клікніть по значку "Принтери и факси» лівою кнопкою міші. Если панель Відображається за категоріямі, віберіть цею значок в категорії «Принтери та інше обладнання», - відкріється нове вікно. При відповідніх налаштування папка «принтерів и факсів» Буває доступна відразу в меню «Пуск».

У папці "Принтери и факси» наведіть курсор на значок встановленного принтера. У лівій частіні вікна (в области Завдання) відобразіться список доступних операцій. Віберіть команду «Вилучення цього принтера», якшо по ній лівою кнопкою міші. Підтвердіть свое бажання ВИДАЛИТИ обладнання, натіснувші у вікні запиту на кнопку «Так». дочекайся, поки принтер буде видалений.

Інший способ: підведіть курсор міші до значка встановленного принтера. Клацніть по ньом правою кнопкою міші. У віпадаючому меню віберіть команду «ВИДАЛИТИ», підтвердіть команду, натіснувші на кнопку «Так» у вікні запиту.

Файли, необхідні для роботи принтера, найчастіше знаходяться в діректорії С: (або Інший диск з системою) / Program Files / [назва вашого принтера]. Если ця папка відсутній або порожня, значіті, принтер не встановлено (Відаля). Такоже при установці принтера в папці Windows/System32 створюється файл з параметрами конфігурації - его відсутність такоже Говорити про Ті, що принтер видалений.

Фізичне від'єднання принтера від комп'ютера або від мережі такоже віробляті до того, что документ не віводяться на друк. Файли, необхідні для роботи принтера, що НЕ займають занадто Багато місця на комп'ютері, тому не особливо вплівають на Продуктивність системи. Если ві боїтеся ВИДАЛИТИ Щось потрібне, просто фізічно відключіть принтер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: