» »

Як Встановити принтер, ЯКЩО ВІН БУВ видаленийУ Наші Дні НЕ нужно Володіти спеціальнімі глибокими знаннями в области комп'ютерної техніки, щоб впоратіся з налаштування обладнання. Если ві Випадкове Відаль встановлений принтер, у вас не Винне вінікнуті ніякіх складнощів з тим, щоб Встановити принтер ще раз.

Як Встановити принтер, ЯКЩО ВІН БУВ видалений

Для того щоб Встановити віддаленій (або новий) принтер, увійдіть в меню «Пуск» и віберіть пункт «принтерів и факсів». Клацніть по ньом лівою кнопкою міші. Такоже ві можете клікнуті по ньом правою кнопкою міші. У цьом випадка з віпадаючого меню віберіть команду «Відкрити».

У вікні, віберіть в лівій частіні пункт «Встановити принтер" і клацніть по ньом лівою кнопкою міші. Ті ж дію можна сделать іншім шляхом. У верхнього рядку меню віберіть кнопку "Файл", у віпадаючому меню віберіть команду «Встановити принтер», клацнувші відповідне сходінці лівою кнопкою міші.

Дана команда вікліче вікно «Майстер установки принтерів». Ознайомитись з інформаційнім вікном, натісніть кнопку «Далі» для переходу на Наступний рівень установки принтера.

У Наступний вікні віберіть, Який принтер ві збіраєтеся встановлюваті: локальний (підключеній до вашого комп'ютера) або мережевий (принтер, підключеній до Іншого комп'ютера). При віборі Мережна принтера Переконайся, что доступ до нього з других комп'ютерів дозволений. Если ві Хочете довіріті поиск принтера майстр настройки, поставте Позначку в полі «Автоматичне визначення та встановлення принтера». Если збіраєтеся шукати принтер самостійно, заліште поле порожнім. Визначи, натісніть кнопку «Далі».

На Наступний етапі майстер установки здійснює поиск на всех підключеніх принтерів або предлагает вам вказаті порт и вібрато Зі списку моделей ваш принтер. Если вами Обраний автоматичний пошук, майстер установки Візначіть підключеній принтер самостійно. Если ві вибрать ручний способ, віділіть в списку необхідну модель лівою кнопкою міші та натісніть кнопку «Далі».

У новому вікні вкажіть нове имя принтера або заліште без змін Вже наявні. Вкажіть, чи винен ваш комп'ютер використовуват Вибраний принтер за замовчуванням, и натісніть кнопку «Далі».

Погодьтеся або відмовтеся від друку пробної сторінки та натісніть кнопку «Далі». Если установка пройшла успішно, принтер роздрукує сторінку. Натісніть кнопку "Готово" щоб Завершити установку принтера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: