» »

Як Встановити сканер EpsonЯк Встановити сканер epson. Компанія Epson є відомим Виробнику оргтехніки. Сканери являютя собою один з найбільш популярних у Користувачів ПРОДУКТІВ цього виробника. Разом з ЦІМ у Деяк могут вінікнуті питання з установки такого пристрою.

Як Встановити сканер Epson

Розпакуйте сканер Epson. Візьміть кришку и вставте ее петлі в задню Частину пристрою. Переконайся в тому, что кабель не опинивсь под кришкою.

Вставте компакт-диск, Який входити у комплект поставки пристрою, в прівід комп'ютера для установки драйверів. Програма установки запустітіся в автоматічності режімі. Если цього НЕ відбувається, виконан Такі Дії.

Відкрійте помощью провідника операційної системи папку «Мій комп'ютер» и двічі клікніть по диску Epson. Запустітіся програма установки. Прочитайте что з'явилося ліцензійну Догода и натісніть кнопку Agree для Згоден з ним. У Наступний вікні Software Installation віберіть необхідні елементи для установки и натісніть кнопку Install. Далі дотримуйтесь згідно інструкціям, что з'являються з установки шкірного з обраних ЕЛЕМЕНТІВ. У вікні Product Registration здійсніте реєстрацію сканера.

Если з яких причин установка драйверів з диска Неможливо, завантажте інсталяційні файли з офіційного сайту Epson. Для цього запустіть інтернет-браузер и перейдіть за адресою http://epson.ru. Клацніть по ПОСИЛАННЯ «Драйвер та підтримка», відкрійте Розділ "Сканери», знайдіть необхідній Пристрій и клацніть по его назві. На наступній сторінці натісніть на ПОСИЛАННЯ "Драйвер», віберіть вашу операційну систему и завантажте відповідній драйвер. После цього двічі клацніть по вікачаного файлу и здійсніте установку.

После установки програмного забезпечення підключіть сканер до комп'ютера. Відаліть з пристр наклейку. Підключіть кабель слайд-адаптера, ЯКЩО ВІН є в наявності. После цього з'єднайте шнур живлення з адаптером змінного Струму. Один Кінець вставте в сканер Epson а Інший підключіть до заземленої розетки. Далі помощью USB-кабелю з'єднайте сканер з комп'ютером. Увімкніть Пристрій для качана роботи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: