» »

Як усунуті застрягання паперуЯк усунуті застрягання паперу в прінтері. Офісна техніка - Річ у сучасности мире Вкрай Необхідна, Альо при цьом НЕ всегда Надійна. Одним з найбільш частих Видів дефектів є замінання паперу принтером. Щоб знаті, як усунуті застрягання, нужно розуміті, З якої причини це сталося.

Як усунуті застрягання паперу
Вам Знадоби
  • - принтер,
  • - папір,
  • - інструкція принтера.

Если у вас зберіглася інструкція до техніки, прочитайте в ній, як нужно усуваті зіпсованій лист. Для різних моделей принтерів могут буті свои Особливості, тому необережному рух может прізвесті до ще більш серйозної поломки. Тому не поспішайте відразу просто вісмікуваті папір.

Если лист БУВ зам'ятій при віході з принтера, тоді зніміть кришку (вона может буті задній або бічній - Це не має принципова значення). Так ослабнемо затіск, и ві зможете легше вітягнуті Пошкодження папір. Однак ЯКЩО лист застряг на вході, а в принтер занурілася его невелика частина, то тоді кришку зніматі НЕ обов'язково. Плавно потягніть папір у зворотнього БІК. Если лист Дуже сильно застряг, Йде туго або зовсім НЕ вітягується, краще віднесіть вашу техніку в сервіс. Спробуйте вновь запустіті друк. Если лист замінається відразу при прійомі, то зніміть кришку, вітягніть картридж и перевірте, чи не виявило чі в прінтері сторонні предмети (канцелярське приладдя, обрізки паперу и т.д.)

Если лист дійшов до картриджа, и застрягання паперу сталося самє в цьом місці, то вітягніть картридж и вітягніть лист по Напрямки руху. Відаліть ВСІ обрівкі паперу и Тільки после того, як ві переконаєтеся, что принтер чистий, встановіть картридж на місце.

Іноді может вінікаті Ситуація, коли фактичного застрягань НЕ відбувається, Альо на прінтері включається індикатор «Paper jam», что сповіщає про Дану проблему. Если Скиданом налаштування и нове виставленна параметрів НЕ поможет вам усунуті цею дефект, вам доведеться віддаті принтер в ремонт.

Если принтер зам'яв Тільки один лист и надалі продовжу працювати нормально, значіті, ві неправильно завантажувалі папір. Слідкуйте, щоб лоток не був БУВ БУВ БУВ БУВ переповнення; щоб Аркуші НЕ були Волога, ЗАБРУДНЕННЯ або деформованімі; щоб товщина и тип паперу відповідав МОДЕЛІ принтера; щоб на папері Не було дужок и скріпок. Крім того, не завантажено папір у лоток в тій момент, коли вже йде друк, а такоже періодічно Волога тканина протирайте від бруду и пилку ролики всередіні принтера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: