» »

Який краще купити принтерПринтер - це Одне з періферійніх прістроїв Виведення ІНФОРМАЦІЇ. ВІН підключається до комп'ютера и вікорістовується для роздрукування Збереження, у тому чіслі и фотографій, текстів та других документів. Купівля принтера найчастіше пов'язана з Обертана свої проблем: який вібрато принтер, якові марку и модель віддаті Переваги, як НЕ прогадаті в ціні. Принтери відрізняються один від одного принципом друку, швідкістю та іншімі параметрами.

Який краще купити принтер

Що потрібно знаті перед ТІМ, як йти в магазин

Спочатку нужно візначітіся, для Якої мети вам необхідній принтер. Если ві студент, то підійде найпростішій лазерний, Який відмінно справляється з печаткою Великої кількості текстових документів (Наприклад, курсових або рефератів). Кольорові струменеві принтери зазвічай воліють ті, хто любити фотографувати и регулярно роздруковує фотографії. Однак Такі Пристрої вімагають частої заміні картриджів.

Тонера в стандартному лазерному прінтері, куплених для будинку або офісу, вістачає на друк декількох тисяч сторінок. Заправіті картридж можна в будь-якому сервісному центрі. Коштує ця послуга порівняно недорого. Если у вас струменевий принтер, то всегда нужно пам'ятати про регулярність его Використання. Праворуч в тому, что фарба подається через Маленькі сопла. Если друкувати Рідко, то фарбувальні Частинку забівають відчіні и друкувальних головку, что віробляті до поломки пристрою. Крім того, Оригінальні картриджі для струменевим принтера й Достатньо Дорогі. Останнім Годін великою популярністю корістуються так звані СНПЧ - системи безперервної подачі чорнила.

СНПЧ - це декілька ємностей з тонерами, Які розташовуються поруч з принтером. Від них Йдут трубочки, что подаються Фарб в Пристрій. Купівля фарби для СПНЧ, до речі, обходити однозначно Дешевше, чем Оригінальні картриджі. Систему безперервної подачі чорнила можна встановлюваті далеко не на Всі моделі струменевим принтерів. Альо даже при встановленій СНПЧ рекомендується роздруковуваті хочай б Одне кольорове зображення на тиждень.

Лазерні принтери здатні й Достатньо Швидко Роздрукувати текстову або графічну інформацію. Одним з їхніх Головня ПЕРЕВАГА є ШВИДКІСТЬ друку. Перед ТІМ, як вібрато ту чі іншу модель, підрахуйте пріблізну Кількість сторінок, Які ві збіраєтеся друкувати щомісяця. Багато принтерів мают додаткові опції, Які здорожують ту чі іншу модель. Наприклад, функція дуплексу - двостороннього друку, Вбудовані картрідер и жорсткі диски.

Лазерний або струменевий?

Найдешевші принтери - Лазерні монохромні. Смород могут друкувати Тільки чорного кольору. Саме Такі принтери найчастіше купують для офісів. Більшість моделей вітрімують НАВАНТАЖЕННЯ друку до 5-6 тисяч сторінок на місяць. На жаль, монохромні Лазерні принтери можуть НЕ підходять для друку фотографій и Збереження.

Кольорові Лазерні принтери характеризуються скроню швідкістю и якістю друку. Однак смород ї Достатньо Дорогі, спожівають велику кількість електроенергії. Если роздруковуваті на них фотографії, то Якість зображення может вас розчаруваті (ЯКЩО порівнюваті Зі струмінь принтерами). Втім, цею параметр безпосередно поклади від виробника и МОДЕЛІ.

Струменеві принтери відносно недорогі, прекрасно передаються кольори, Альо комплекту картриджів вістачає на вельми обмеже Кількість сторінок. Деякі МОДЕЛІ відмовляються працювати з неорігінальнімі картриджами, а Оригінальні стояти вельми дорого. Таким чином, при ї Достатньо невісокою вартості самого пристрою, доведе регулярно платіті чималий Ціну за комплектуючі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: