» »

Який принтер вібратоНа Прайси уявлень Величезне асортимент принтерів, Якість и функціональність якіх здатн задовольніті будь-які Предложения споживачів. Щоб правильно вібрато модель принтера, звітність, візначітіся хочай б з ТІМ, Який ОБСЯГИ друку Йому захи делать.

Який принтер вібрато

Різновіді принтерів

СЬОГОДНІ на прайс-представлені принтери двох основних тіпів: струменеві та Лазерні, Які мают прінціпові Відмінності один від одного. В основу струменевим принтера закладені картриджі з рідкою Фарб, яка может буті як чорної, так и кольоровий. Картридж лазерного принтера заповненості спеціальнім порошком, Який наносітіся на папір за рахунок точкового впліву електронів на ті ділянки листа, на Які винен буті нанесенні порошок з магнітними властівостямі. Крім принтерів, на прайс-представлені багатофункціональні Пристрої (БФП). Цею Пристрій поєднує в Собі відразу кілька девайсів: принтер, сканер и Копіювальний апарат. Смород такоже бувають як струмінь, так и лазерного. ВАРТІСТЬ струменевим картриджів хоч и нижчих, чем у лазерних, Альо ресурс останніх у кілька разів Вище, что Говорити про економічну доцільність придбання лазерного принтера.

Принципи Вибори

Який ОБСЯГИ друку захи делать прілаштую и Скільки ві Готові вітратіті на придбання вітратності матеріалів - Такі основоположні принципи Вибори принтерів для домашнього Використання. Струменеві МОДЕЛІ та МФУ є Непоганий варіантом для дому. Однак тут нужно проявляті обережність, ТОМУ ЩО в Деяк струменевим принтерах картриджі могут зсіхатіся, что віробляті до засмічення вихідних сопел принтера. Така поломка может сильно вдаріті по кишені користувача, тому, для профілактікі зсіхання, звітність, хочай б раз на тиждень роздруковуваті пару аркушів. Іншім недоліком струменевим принтерів и МФУ є малий ОБСЯГИ картриджа. У СЕРЕДНЯ, его вістачає на 300-600 сторінок, что й Достатньо мало.

Лазерні принтери Ідеально підходять для ЩОДЕННИЙ, інтенсівного Використання, так як ОБСЯГИ картриджа в таких прілаштувався вістачає на декілька тисяч сторінок. Крім цього, порошок всередіні картриджів сторонніх зсіхається. Майте на увазі, что крім заправки, Лазерні картриджі періодічно вімагають ремонту. Так, раз на 2-3 заправки вам доведе міняті фоторецептор. До Всього Іншого, смород коштують дорожча струменевим прістроїв. Саме тому, ЯКЩО вимоги до принтера невісокі, можна безбоязно вібіраті струмінь модель. Картриджі лазерних принтерів легко піддаються дозаправленні, Альо Це не Варто делать самому. Краще скористати услуг професіоналів, так як, в разі невдачі, у принтера знікне гарантія.

Уявлень асортимент

Заслуженим лідерамі за якістю випускають принтерів и МФУ є Xerox и Hewlett Packard. Це пов'язано з тим, что картриджі в них володіють Захист від зсіхання. Крім цього, на влаштування ціх віробніків часто Діє рекордна трірічна гарантія, что НЕ залішає сумнівів у правільності покупки принтерів даного виробництва. У плані якості їм на п'яти наступають Такі Гіганти, як Samsung, Canon и Brother. Серед перерахованого марок найбільш дешевими є принтери Компанії Brother, прот гарантія на них Триває Всього позбав один рік, у тієї годину як на вироби від Samsung и Canon Діє Дворічна гарантія. При цьом Hewlett Packard часто Проводити акцію, за умів Якої на будь-яку продукцію пошірюється гарантія терміном на три роки.

До Всього Іншого, картриджі HP, Canon, Xerox, Samsung можна успішно розібраті и самостійно заправіті чорнилом, что дозволіті однозначно заощадіті бюджет. Оригінальний картридж коштує недешево. Купівля чорнила обійдеться в рази Дешевше. Модельний ряд принтерів оновлюється й Достатньо Швидко, при цьом збільшується ШВИДКІСТЬ друку, змінюється Механізм пристрою, тому при ПОКУПЦІ НЕ соромтесь задаваті консультантам магазину питання и про ресурс, и про наявність чіпа у картриджі. Грамотний продавець поможет підібраті Саме той принтер, Який Підходить вам больше Всього.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: