» »

Чому на логотіпі Компанії Apple зображено надкушене яблукоЛоготип Компанії Аpple простий. Настількі простий, что порода масу пріпущені, версій и ціліх легенд про его сміслової Основі. Саме годину про це писати детективний роман. І це Всього позбав зайве підтвердження розхожою істини про Ті, що ВСІ геніальне просто. Джобс з логотипом своєї Компанії и тут оказался на вісоті.

Чому на логотіпі Компанії Apple зображено надкушене яблуко
Логотип Компанії Еппл один з найвідомішіх в мире. Створений в 1977 году американский рекламним дизайнером Робом Янофом, ВІН за десятиліття свого Існування зазнаватіся Деяк змін. Незміннім Залишаюсь Тільки ОДНЕ - надкушене яблуко. Головний символ корпорації Еппл.

Легенди и міфи надкусіті на яблуці

Сам автор логотипу АППЛ Ніяк НЕ Пріпускаті, что его дітіще вікліче таку кількість різніх асоціацій и послужити приводом для создания десятків легенд. Так всім Було цікаво знаті, что за цією Емблема стояло. Що підштовхнуло художника використовуват цею образ. Перша з них засновалося на грі слів. Англійське слово byte означає укус, а однаково з ним промовлене bite - комп'ютерний Термін байт.

Однак відомо, что Яноф у момент создания Емблеми Епл НЕ МАВ Поняття про комп'ютерну термінології. Так что ця версія віїденого яйця НЕ коштує.

Релігійна легенда пов'язує логотип Apple з біблійною історій про ті, як Єва в Едемі скуштувала яблуко. Тоб Такий собі Заборонений плід, провідний до Пізнання.

Однак люди, добрі Знайомі з Янофом, стверджують, что тієї всегда стояв Дуже далеко від релігії и така ідея навряд чи могла прийти Йому в голову.

Існує вельми Загадкова версия пов'язана з ім'ям передбачуваності батька інформатики Аланом Тюрінгії. На Качану 50-х ВІН БУВ посадження у британсько в'язницю за звінуваченням у гомосексуалізмі. Тоді ж ВІН покінчів собою, надкусив яблуко, отруєне ціаністім каліем.Более того, з'ясувалося, что Улюблений героїнею Тьюринга в дітінстві булу Білосніжка, якові теж отруїлі яблуком.

Так хто ж все-таки надкусив яблуко АППЛ?

Взагалі з шкірнімі роком Існування Apple, кількість різніх пріпущені множітіся. Альо, на жаль, Жодна з них не відповідала істіні.

Яноф ж на ВСІ задаються з цього приводу запитання Журналістів Загадкова отмалчівался.Скорее Всього, Щодо цього между ним и Джобсом існувала якась домовленість. Аджея це БУВ непоганий піар для ЕпплЧем ще больше розпалював загальне цікавість. стімулюючі ТІМ самим народження новіх версій.

І вісь, Нарешті, в кінці двотисячний Роб Яноф, відкріває секрет. Секрет, Який за его словами, винен буті зрозумілій кожному професійному дізайнерові.

Вся справа виявило Всього позбав в прагненні художника Зайве раз підкресліті тієї факт, что на логотіпі зображено самє яблуко, а не Якийсь Інший фрукт або ягода. І, відповідно, сделать его більш запам'ятовується и легким для спрійняттів.

Так что ніякої романтично або філософської підоснові в надкусіті на емблемі Apple немає.

Втім, один з колішніх виконавчих діректорів Aппле Жан-Луї Гасье так вісловівся з цього приводу: «Наш логотип є однією з найглібшіх Таємниць для мене, це символ Жаданом и Пізнання. Мі не могли б і мріяті про більш відповідному лого: бажання, знання, надія и Анархія ».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: