» »

Чому НЕ дзвонить телефонЯк міський, так и мобільний телефон может Раптово пріпініті дзвонити, причому ВСІ Інші Функції апарату працюватімуть нормально. Перш чем усуваті Цю несправність, звітність, знайте причину ее ВИНИКНЕННЯ.

Чому НЕ дзвонить телефон

Провідний телефонний апарат з електронним дзвінком может перестати дзвонити, ЯКЩО на ньом Випадкове (даже при протіранні корпусу) перевести Перемикач Ringer в положення Off. Щоб такий телефон вновь почав дзвонити, переведіть цею Перемикач в положення Lo для включення середньої гучності Дзвінка або в положення Hi, щоб ВІН дзвонив голосно.

Если Дзвінок у телефону електромеханічний, у нього может різко впасти гучність Дзвінка. Щоб вона вновь стала великою, знайдіть на его Дні регулятор, после чего виставте їм Бажанов рівень звукового сигналу.

У телефону з Визначник номера сигнал виклику может знікнуті з тієї причини, что повзункового регулятор гучності находится у мінімальному положенні. Просто підніміть его.

Если перестати дзвонити апарат, что підключається до Лінії НЕ двома, а трьома проводами (типова для болгарського телефонов), значіті, відійшов тієї з них, якіх підключається Дзвінок. Вітягніть телефонну вилку з розетки, прієднайте цею провід вновь до клеми, від Який ВІН відійшов, а потім, Попередньо вновь зібравші вилку, підключіть ее того.

У стільнікового телефону гучність Дзвінка регулюється через меню. Виявило, что Дзвінок вімкненій, увімкніть его вновь (як це сделать, поклади від МОДЕЛІ апарату). Такоже у більшості телефонов є так звані профілі, деякі з якіх складені таким чином, щоб апарат НЕ дзвонив. Если Обраний самє такий ПРОФІЛЬ, переведіть его на Інший. Способ Здійснення такого перемикань такоже поклади від МОДЕЛІ апарата. Наприклад, в телефонах Nokia для Виведення меню Вибори профілів зазвічай Достатньо короткочасно натиснута на кнопку включення живлення.

Такоже причиною відсутності Дзвінка стільнікового телефону может буті несправність ДИНАМІКА. Зазвічай голос и дзвінкі у телефону відтворюються різнімі дінамікамі, тому при такій неполадку чути співрозмовніка ві будете все Одне. Динамік - Дуже недорога деталь, наявна практично в кожному магазині запчастин до телефонов. Альо міняті цею компонент самостійно рекомендується позбав в тому випадка, ЯКЩО у вас Вже є досвід ремонту стільніковіх телефонов.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: