» »

Що таке телеконференціяЩо таке телеконференція? І чім вона відрізняється від звічайної телефонної Розмови (і даже Розмови помощью інтернет-телефонії)? Відмінність є, и суттєва. Полягає воно у кількості учасников.

Що таке телеконференція
Ві співуче бачили в кінофільмах, як проводяться селекторні натішіться, а Можливо, и Самі брали Частка в них на роботі. Если в організації відбуваються Такі натішіться, на столі директора встановлюється Спеціальний апарат, что дозволяє вібіраті співробітніків для участі у конференции. У самих же співробітніків встановлені звічайні телефонні апарати, іноді даже НЕ обладнані номеронабірачамі (вместо них є заглушки). Залежних від Вибори, Зроблений директором, КОЖЕН Із співробітніків может або Слухати и Говорити, або Тільки Слухати, або не брати участь у нараді взагалі. Це - теж Різновид телеконференції.

Більш складні апарати такого роду дозволяють Здійснювати НЕ позбав Голосова, а й відеотелефонній зв'язок. У ряді віпадків це Дуже зручне: можна супроводжуваті Розмова показом ілюстрацій, фрагментів креслень, діаграм, і т.п.

З Поширення інтернету з'явилася можлівість використовуват для проведення телеконференцій комп'ютери. Спочатку Такі конференции були Тільки текстовими. Зокрема, спеціально для їх проведення призначеня протокол IRC (Internet Relay Chat), что дозволяє створюваті конференции, в якіх ПОВІДОМЛЕННЯ, відправлене одним учасником, бачать ВСІ Інші. У Протоколі XMPP возможности учасников конференции розшірені: смород могут НЕ Тільки спілкуватіся текстовим способом, а й малювати поясняющие діаграмі на Загальній віртуальній дошці, причому, шкірніх лінія, проведена будь-яким з учасников, становится тут же видно іншім.

З Годін розробник програмного забезпечення Зробили можлівіть и проведення в інтернеті віртуальніх аналогів голосових селекторної Нарад та відеоконференцій. Для цього НЕ нужно оснащуваті комп'ютер з доступом в інтернет ніякім Додатковий обладнанням, крім камери и мікрофону. Далі все відбувається так само, як при звічайній IP-телефонії, Тільки учасников при цьом НЕ Двоє, а больше.

У Деяк зарубіжніх странах провести телеконференцію может користувач звічайній Міського телефону, підключівші спеціальну послугу конференц-зв'язку. В России аналогічну послугу Надаються оператори стільнікового зв'язку.

При розмові з використаних рацій аналог телеконференції виходе автоматично. Єдина відмінність Полягає в тому, что зв'язок НЕ Дуплексні, а симплексна. Це означає, что Говорити и Слухати доводітіся по черзі, Альо НЕ одночасно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: