» »

Блокування Сім-картки: як від неї позбутісяЕсли ваш телефонний номер БУВ заблокованості, а міняті свои Контактні дані ві НЕ збіраєтеся, засмучуватіся немає причин. «Оживити» свой мобільний І знову війт на зв'язок можна всегда, Варто позбав НЕ чекати біля моря погоди, а діяті самостійно.

Блокування Сім-картки: як від неї позбутіся
Вам Знадоби
  • знаті номер свого мобільного телефону, его кодові слова (при необхідності),
  • гроші

У Першу Черга розберіться в прічіні Блокування телефонного номера. Если ВІН зареєстрованій на вас, а ви его спеціально не "заморожувалі», то це МІГ сделать Тільки оператор стільнікового зв'язку. Перевірте баланс на мобільному Пристрої. Швідше за все, ВІН буде у вас негативність (причин может буті кілька: або ві Вчасно не внесли обіцяній платіж або Абонентське плату, або ж вічерпалі свой кредит, виданий компанією-постачальником послуг, або заступників якусь платну послугу, гроші за якові списавши з вашого номера).

У разі, ЯКЩО вас заблокував сам оператор, вновь війта на зв'язок можна внісші на свой рахунок відсутню суму. Зробити це можна через Платіжний термінал, в офіційніх або дилерській салонах оператора або електронним переказом через інтернет. Вносячі гроші на рахунок мобільного телефону пам'ятайте, что после цієї Операції его баланс винен стати позитивним. Тоб вам нужно внести на рахунок не менше указаной суми заборгованості.
Як правило, номер стільнікового включається автоматично при мінімальному позитивному балансі. У Іншому випадка зв'яжіться з оператором своєї мобільного зв'язку и попросіть его актівуваті вашу сім-карту.

Если ж ваша сім-карта оформлена не так на вас и даже при позитивному балансі виклик НЕ может буті встановлений, значити, ее заблокував власник номера. У цьом випадка вам Вже Нічого НЕ поможет. Спробуйте Залишити заявку на «свой» номер у фірмовому салоні стільнікового зв'язку, и по закінченню Деяк годині, коли ВІН вновь таборі вільним и виявило в базі, зареєструйте его Вже на собі.

У разі, коли ві Самі Добровільно «заморозили» власний номер на Певний Термін, ВІН буде відновленій автоматично у Вказаною вами годину. Альо Цю сім-карту можна актівуваті даже раніше, для чого вам доведе поспілкуватіся з ПРЕДСТАВНИК оператора и назваті їм кодове слово (свой пароль).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: