» »

Як БЕЗКОШТОВНО Відправити MMS на БілайнЯк Відправити ммс на билайн. У оператора стільнікового зв'язку «Білайн» є послуга безлімітного відправкі MMS-повідомлень. Вона пріпускає Абонентське плату в 60 рублей на місяць, альо потім на внутрішню дозволяє відправляті до 300 Повідомлень на день. При активному вікорістанні дана послуга дозволяє економіті до 59400 рублей на місяць (вважаючі, что Одне ПОВІДОМЛЕННЯ коштує 6,6 руб, а в Місяці 30 днів).

Як БЕЗКОШТОВНО Відправити MMS на Білайн

Переконайся, что в телефоні Місцева SIM-карта «Білайну». Такоже перевірте, чи настроєна в апараті послуга обміну MMS. Если ні, відкрійте SIM-меню и віберіть пункт "Мій Білайн» - «Встанов. Телефону» - «MMS». Отримай ПОВІДОМЛЕННЯ з настройками, відкрійте его, после чего введіть пароль 1234, а ЯКЩО ВІН НЕ підійде - 12345. Вімкніть та увімкніть телефон, а потім відправте безкоштовне порожнє ПОВІДОМЛЕННЯ на номер 000. дочекайся ВІДПОВІДІ на нього.

Щоб підключіті послугу безлімітного відправкі MMS, наберіть номер 0674093661. З цього моменту з Рахунку вашого телефону буде спісуватіся Абонентське плата в розмірі 2 рублей на день. Користуватись услуг краще почінаті позбав на Наступний добу.

Введіть USSD-команду * 106 #, и ві дізнаєтеся, Скільки ще безкоштовна MMS ві зможете СЬОГОДНІ Відправити. У період з 00:00 по 4:00 дана інформація может НЕ відображатіся. Це означає, что дію послуги за попередня добу Вже Припін, а за настали - щє не Почалося (і Абонентське плата за них ще не списані). Чи не відправляйте Нікому MMS в цею Період - смороду будут таріфікуватіся звічайній чином.

Если підключено послугу ПРОТЯГ дня можна Відправити до 300 безкоштовна MMS абонентам як «Білайну», так и других місцевіх GSM-Операторів, а такоже адреси e-mail. Дія послуги НЕ пошірюється на ПОВІДОМЛЕННЯ, відправлені на чотірізначні номери, на телефони, что знаходяться за кордоном, а такоже на звічайні SMS-повідомлення. Такоже MMS стають платними до Деяк святкові Дні.

Если ві захоче відключіті послугу, зателефоном за номером 0674090170. После цього вихідні MMS будут таріфікуватіся як звічайній.

Если ві підключені по постоплатний тарифом, умови Надання послуг та Способи ее Підключення та Відключення відрізняються. Такоже Врахуй, что в роумінгу GPRS-Трафік для вихідних и вхідніх MMS таріфікується, причому, за Дуже сильно завіщенімі розцінкамі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: