» »

Як Войти в icq з телефонуСервіс обміну ШВИДКО повідомленнями ICQ Швидко набув Поширення. З'явилася велика кількість альтернативних КЛІЄНТІВ, у тому чіслі и для телефонов. Будь мобільна платформа має пару повнофункціональніх Додатків, Які дозволяють легко Здійснювати з'єднання з сервісом.

Як Войти в icq з телефону
Вам Знадоби
  • - Jimm, QIP Mobile, БаянICQ, Slick (залежних від платформи)

Щоб Войти в ICQ з телефону нужно Попередньо зареєструваті Собі UIN з офіційного сайту Компанії за помощью комп'ютера. Перейдіть на сторінку и натісніть у правому верхньому куті кнопку «РЕЄСТРАЦІЯ в ICQ». Заповніть ВСІ необхідні поля и підтвердіть реєстрацію помощью ПОСИЛАННЯ, яка прийде до вас на Вказаною e-mail.

Для Java незміннім лідером по функціоналу и зручності є Jimm, Який получил безліч модіфікацій и має налаштування, Яким может позаздріті даже клієнт для настільного комп'ютера. Скачайте додаток з офіційного сайту розробніків и завантажте его Собі на телефон с помощью кабелю або Bluetooth.

Запустіть Jimm, перейдіть в «налаштування» - «Обліковий запис». Введіть власний UIN и пароль. Проведіть Потрібні налаштування в других пунктах меню, после чего натісніть «Підключітіся». Если з'єднання Встановити НЕ вдається, то Спробуйте Изменить Параметри асінхронноїпередачі в «налаштування» - «Мережа». Такоже поставте галочку «Додаткове Підключення».

Для прістроїв на платформі Symbian найбільш функціональнімі Додатками, Які дозволяють Войти в ICQ, є QIP Mobile и БаянICQ. Завантажте будь-яку вподобання програму в телефон (у форматі. Sis або. Sisx) i встановіть помощью диспетчера файлів, слідуючі інструкціям інсталятора. Запустіть програму, зайдіть в налаштування профілем, де вкажіть свой UIN и пароль.

Для прістроїв на Windows Mobile існує власна версія QIP, яка за своими функціямі аналогічна Версії для Symbian. Для Android існує офіційний клієнт від Компанії ICQ, однак найбільш функціональної можна вважаті програму Slick, яка підтрімує прийом та передачу файлів и є абсолютно безкоштовна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: