» »

Як відновіті номерЗаразитися люди не могут обходити без телефону. Людіні всегда звітність, буті на зв'язку. У зв'язку з ЦІМ Втрата номера может стать СПРАВЖНЯ катастрофою. Для Вирішення даної проблеми звітність, звернута до свого мобільного оператора з Проханов відновіті SIM-карту.

Як відновіті номер

Відвідайте салон-магазин або найближче офіс вашого мобільного оператора. Повідомте менеджеру причину ВТРАТИ номера. Если у вас вкрали телефон, то спочатку буде заблокована ваша колишня SIM-карта, после чего вам оформляти нову карту з колішнім номером.

Заповніть заяву на Відновлення номера. Обов'язково майте при Собі паспорт або паспорт та Довіреність, ЯКЩО SIM-карта булу отримай на організацію. Як правило, процедура Відновлення займає НЕ больше півгодіні. При вінікненні труднощів вам повідомлять, коли можна буде підійті за новою SIM-картою.

Заповніть онлайн-заяву з доставки SIM-картки на сайті На даний Компанії «МТС» за ПОСИЛАННЯ http://www.mts.ru/help/action_sim/change_sim/. Вгорі спочатку звітність, вібрато регіон вашого проживання, после цього вказаті, до Якого типу абонентів ві ставимо и в Яку місто буде здійснена доставка. Такоже є функція пріскореної доставки, однак вона є платною.

Натісніть кнопку «Далі», Заповніть анкету. Тут звітність, вказаті відновлюваній номер телефону, Паспортні дані, місце проживання та контакти, за Якими з вами может зв'язати кур'єр. Знову натісніть кнопку «Далі», после чего оформите сам замовлення. Через Деяк годину з вами зв'яжеться оператор «МТС» и уточнити умови доставки відновленого номера.

Скорістайтеся услуг інтернет-магазину «Мегафон» за ПОСИЛАННЯ https://moscow.shop.megafon.ru, на якому є можлівість відновіті номер телефону. Натісніть на кнопку «Продовжіті» под формою входу. Заповніть анкети для заміні SIM-карти. Обов'язковими для Заповнення є поля, підсвічені жовтим Кольорах. Адреси доставки Можна не вказуваті, а домовитий про це з оператором «Мегафон», Який зателефонує вам через Деяк годину после відправлення заяви. Вам буде надано ідентифікаційний номер замовлення, Який звітність, буде підтвердіті при отріманні відновленого номера.

Зв'яжіться з оператором «Білайн» за телефоном (495) 974-8888, щоб відновіті номер телефону. Поясніть причини ВТРАТИ SIM-карти и підтвердіть свою особистість, повідомівші Паспортні дані за договором. Такоже можна написати листа з аналогічною інформацією, в якому слід вказаті контактний номер телефону для зв'язку. Надішліть заяву на електронну пошту [email protected] або факсом (495) 974-5996.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: