» »

Як вибрати led телевізорЯк вибрати led телевізор. Серед різноманіття СУЧАСНИХ телевізорів Буває й достатньо складно вібрато підходящій самє для нас ТВ, щоб ВІН віконував Потрібні нам Функції, відповідав ПЄВНЄВ габаритам и впісувався в інтер'єр квартири. Хочай РК-телевізори й достатньо Популярні, LED НЕ поступаються їм рівню контрастності та охопленням кольорів.

Як вибрати led телевізор

LED-технології травня ПЕРЕВАГА над популярним ЖК. По-перше, це глибокий чорний колір. По-друге - більш широкий колірній спектр. По-Третє - підвіщеній співвідношення контрастності. І в четвертих, світлодіодне підсвічування нового поколенія.Для качана візначте, яка діагональ екранах вам до душі. LED-телевізори зазвічай встановлюються в головному кімнатах з великою площею, в залах и віталень. МОДЕЛІ менше 42 дюймів практично НЕ надходять у продаж. При цьом, ЯКЩО ві будете сідіті на невелікій відстані від ТБ або використовуват на ньом ігрові приставки, велику діагональ теж брати не Варто. Перевірте, чи є у телевізора функція Full HD и HD Ready, ЯКЩО ві збіраєтеся Дивитись відео вісокої чіткості. Если перед екранах буде розташовуватіся вся сім'я, LED-телевізор - кращий вибір, в порівнянні з РК, т.к. LED має максимально широкий кут Огляду.

Дизайнерський решение корпусу телевізора такоже відіграє значний роль. Підберіть колір корпусу, максимально гармонує з декором кімнати, де буде розташовуватіся телевізор. Це может буті не просто Нудний матовий чорний, альо и глянсовий чорний - більш свіжий и прівілейованій. Такоже подумайте над сріблястім, білим, коричневим и іншімі Кольорах корпусу LED-телевізора.

І на Закінчення, не забудьте зверни світлодіодне підсвічування по краях екранах: вона может буті просто білою або RGB-асоційованої, тоб мати безліч кольорів и відтінків. Біле підсвічування - сама економічна, при цьом телевізори з білим підсвічуванням звічайній тонше. Такоже існують LED-телевізори з технологією Quattron, яка дозволяє перемікатіся между чотірма передвстановленімі квітами бічній підсвічування. RGB и Quattron підсвічування гарантують природньо перенесеного кольорів и скроню контрастність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: