» »

Як вибрати веб камеруЯк вибрати веб камеру? Які ж Головні ее Функції и для чого вона призначила?

Як вибрати веб камеру

Раніше, люди й уявіті Собі не могли, что можна перебуваті за тісячі кілометрів один від одного и не просто спілкуватіся, а даже Бачити Обличчя блізької людини й дивує Йому в очі. Потрібно віддаті належноє Розвиток комунікаційних технологій, Які допомагають полегшіті наше Спілкування. На сьогоднішній день web-камера Вже звичних засіб зв'язку. З ее помощью відбувається Спілкування миллионов людей у ​​всьому мире. Маленький Пристрій збліжує людей.

Як вибрати веб камеру? Які ж Головні ее Функції и для чого вона призначила? Перші web-камери були створені для ведення конференцій з Використання інтернету. Сейчас таке призначення и залиша. Крім цього web-камері можна найти и безліч других призначеня. З ее помощью можна делать фотографії, зніматі відео, Проводити відеоспостереження. Нещодавно Вийшли web-камери здатні Проводити спостереження за Зоряному небом.

Головня призначеня Web-камери є робота з мультімедійнімі Мережева Додатками. Головня при цьом є НЕ Якість переданого зображення, а ШВИДКІСТЬ передачі.
Як вибрати веб камеру? Перше, на что Варто звернути уваг, це сумісність з операційною системою комп'ютера. Багато моделей на прайси, Які Працюють Тільки на Windows.

Компоненти, что входять до складу web-камери:
1. ПЗС-матриця
2. Об'єктив
3. Оптичні фільтр
4. Плата відеозахвату
5. Блок стиснения відеозображення
6. Центральний процесор
7. Вбудований web-сервер
8. Флеш-пам'ять
9. Мережевий інтерфейс
10. Послідовні псуй
11. Трівожні входь / виходи

Такоже зустрічаються МОДЕЛІ, что мают поворотні Пристрої. Смороду в основному Використовують для відеоспостереження.

Основою web-камери є матриця. Відмінності матріці полягають в технології виготовлення. На сьогоднішній день корістуються популярністю CMOS и CCD технології. CCD Дає більш якісну картинку, а такоже Робить придушенням шумів. У матріці CMOS Менш Якісна картинка и прісутність шумів. У ціні, природно, теж Відмінності.

Ще один Чимаев ВАЖЛИВО параметр - Роздільна здатність. Якість переданого зображення покладів самє від неї. ДІАПАЗОН інтервалу значення стає від 0,1 до 2 мегапікселів. Найпопулярніше Дозвіл VGA - 0,3 Мпікс. Розмір кадру - 640x480. Щоб провести інтернет-конференцію, Достатньо дозволить у 320 x 240 пікселів. Дозвіл в 640 х 480 пікселів добро Підходить для запису відеороліків, Які потім можна легко Відправити поштою. МОДЕЛІ більш вісокої цінової категорії мают матрицю з роздільною здатністю 1280 х 960 пікселів, что дозволяє Виконувати велікомасштабні фотознімкі.

Зверніть уваг такоже на чутлівість матріці. Параметр, что візначає мінімальну Освітленість, при якій можна делать зйомки. Визначення чутлівості робиться в Люксах (lux). Відзначімо, что ВСІ камери створюють шуми при недоліку світла.

Ще раз скажемо, что web-камера может Виконувати й достатньо Багато різніх функцій. З ее помощью можна делать гарні фотознімкі, зніматі відео, віробляті Редагування ІНФОРМАЦІЇ. До того ж в web-камері є Багато налаштування, таких як управління балансом білого, Кольорах, яскравістю, КОЛЬОРОВО гамою та Інші.

Якість відеозахоплення є найважлівішою умів для запису відео. Найкращими за якістю зображення, є камери Logitech и Philips. Недолік Тільки в тому, что існує необхідність постійного з'єднання з комп'ютером, а такоже відсутність відеошукачем.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: