» »

Як вибрати Графічні планшетЯкий графічний планшет вібрато. Всі ми, напевно, пам'ятаємо з РАДЯНСЬКА часів Такі екранчікі в пластмасової корпусі з двома ручками. А всередіні магнітний порошок. Ручки коротше и малюєш. А потім струшуваті екран и все чисто. Це своєрідній прадід СУЧАСНИХ планшетів для малювання. А Графічні планшети - це ще один крок до Досконалість. З'ясовуватиметься по-науковому, графічний планшет - це Пристрій, Який дозволяє вводіті зображення, намальовані руками в комп'ютер. Для того щоб вібрато планшет, нужно знаті, Якими смороду бувають І як влаштовані.

Як вибрати Графічні планшет

Технологій, за Якими Працюють Графічні планшети, Дві: Електромагнітна и електростатічна. У первом випадка планшет здатні прійматі електромагнітні Хвилі, Які віпромінюються пером. У іншому випадка планшет реєструють коливання потенціалу под пером. Є такоже порівняно недавно розроблені планшет, Які Працюють за принципом електромагнітного резонансу.

Основна сфера! Застосування планшетів - комп'ютерний дизайн. Більшість текстур комп'ютерних персонажів малюється зараз помощью планшетів. Початківцям дизайнерам слід звернути уваг на ряд особливая, таких як розмір робочої области; Роздільна здатність планшета; рівень чутлівості на натіскання пером; наявність Додатковий кнопок и способ харчування пера.

Звернемо уваг на віробніків, Які заслуговують на увагу. Їх два: Wacom и Genius. Планшет Компанії Wacom, Визнання лідера з виробництва планшетів, що годяться на ВСІ випадка життя. Bamboo представлені, скоріше, як бізнес-моделі. Cintiq дороги и підходять больше для дізайнерів-професіоналів. А Intuos3 и Bamboo Fun є відміннім поєднанням Ціни та якості и Ідеально підходять для рядових дізайнерів и художніків. Планшет Компанії Genius беруть в Першу Черга своєю Божою ціною. Однак якістю смороду НЕ кульгають, поступаючих КРАЩИЙ Представникам від Wacom, альо перевершуючі МОДЕЛІ тієї ж Компанії для новачків. Єдиний відчутній недолік планшетів від Genius - це незручність у поводженні з пером, Яке живитися немає від самого планшета, а від батарей и потребує періодічної їх зміні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: