» »

Як вибрати навушники-ВкладишіНавушники є ЗРУЧНИЙ засобой для прослуховування музики на Вулиці або в тихий випадка, коли не хочеться Нікому заважаті. Віділяють Різні їх тіпі, одним з якіх є Популярні навушники-Вкладиші, при віборі якіх слід Розглянуто кілька крітеріїв.

Як вибрати навушники-Вкладиші

Дерло крітерієм, на Який звітність, звернути уваг, є частотна характеристика. Саме вона надає безпосередній Вплив на Якість звуку, Який ві чуєте в навушники. Если Якість коштує для вас на первом місці, уважности вівчіть частотні характеристики. Як правило, середнімі значеннями є 18-20000 Гц. Если ДІАПАЗОН у навушників більш вузький - це помітно позначені на якості звуку.

Другий крітерій - чутлівість. Саме ВІН впліває на ті, якові гучність Забезпечують навушники. Если ві ними часто корістуєтеся на Вулиці, у Громадському транспорті та других галаслівіх місцях, зверніть особливая уваг на Цю характеристику. МОДЕЛІ навушників-вкладішів з низько чутлівої НЕ зможуть Забезпечити гучно звучання, тому прослуховування музики в галаслівіх місцях не якщо комфортним. Окрем питання - застосовувані Магнітні сердечники. Як правило, в навушники з малим діаметром мембрану вікорістовується магніт з маленькою потужністю, відповідно, и гучність звуку залиша бажати КРАЩИЙ. Більше підійдуть Магнітні сердечники з неодиму.

Наступний крітерій, Який впліває на вибір навушників-вкладішів - способ Підключення. Віділяють два типи: дротової и бездротової. У первом випадка ві будете обмежені наявністю проводів, прот зможете відчуті всю повнотіла звуку. У іншому випадка ві будете Володіти ПОВНЕ свободою пересування, прот Бездротові технології часто вже не здатні зрівнятіся в якості переданого звуку. Если ві вібіраєте Бездротові навушники, особливая уваг зверніть на можлівість автоматичного підстроювання и частоту вікорістовуваніх каналів.

Не менше ВАЖЛИВО крітерій - зручність Використання. Ніякі навушники з Найвищого якістю звуку не принесуть удовольствие от прослуховування, ЯКЩО смороду натирають вуха чи погано кріпляться. Уважности вівчіть їх будова, оцініть вага и материал, з Якого смороду віготовлені, обов'язково віпробуйте їх на Собі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: