» »

Як вибрати планшет для малювання на комп'ютеріВсі больше Потрібні малюнки намальовані НЕ олівцем и фарбами, а Графічні зображення. Комп'ютерна миша Дає не так Багато можливіть для малювання на Відміну Від старих добрих письмовий приладдя. І цьом нашли прекрасне решение. Планшет - це поєднання комп'ютерної графікі та зручності.

Як вибрати планшет для малювання на комп'ютері

Альо звічайній Графічні планшет Потрібні НЕ Тільки для малювання, їх ставлять Нарівні з ведмедиком и тачпадом. Зручність Використання планшета в тому, что управляти курсором можна помощью ручки або звічайній пальця. Це зручніше и звічніше для більшості людей. На Освоєння вистача парі днів, а далі ві просто можете насолоджуватіся Робота і отрімуваті удовольствие. Альо все це за умови того, что Пристрій правильно підібрано и відповідає потребам. Планшет бувають різніх Розмірів. Альо мініатюрні незручні у вікорістанні, а громіздкі займають занадто Багато місця. Найоптімальнішій розмір - А4, розмір звічайній альбомного листа.

Більшість ПРОФЕСІЙНИХ прістроїв мают сенсорний тип дисплея. Смороду чуйні до сили натіскання, и ві можете Бачити результат у собі под рукою. Дозвіл Вибирайте за вашим потребам. Если ві купуєте планшет больше для розваги, або щє не корістуваліся ним, то Цілком буде й достатньо 1000 ліній на дюйм. У ПРОФЕСІЙНИХ планшетах, вікорістовуваніх для оформлення документації, складання креслень и тім Більше для ОБРОБКИ фотографій Дозвіл має буті не менше 4000-5000 ліній.

До современного планшету додається Бездротовий перо. Заряджається воно або від батарейок, або від Бездротовий інтерфейсів. Дисплеї відчувають кут нахилится и силу натіснення пера, в сумі около 500 положень. Кисть має м'який наконечник. При й достатньо частому вікорістанні его доведе міняті раз на 2-3 Місяці. Іноді на Електрон пере є одна-дві кнопки, что повторюються програмовані клавіші міші. Їх призначення можна змінюваті за Бажаном користувача. Такоже в Деяк моделях є Зручний ластик.

Для уникнення Зайве рухів на багатьох планшетах є гарячі клавіші. Крім цього, до пера может додаватіся и Бездротовий сенсорна миша.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: