» »

Як заблокуваті сім-картуВі вірішілі скористати услуг Іншого стільнікового оператора або просто поміняті Вже наявний номер? Перш чем актівуваті нову сім-карту, стару Найкраще заблокуваті. У Іншому випадка з неї могут спісуваті гроші, а ви про це даже НЕ дізнаєтеся.

Як заблокуваті сім-карту

При позитивному балансі сім-карту заблокуваті легко. Если ж ві ПІШЛИ в мінус, на рахунок мобільного телефону звітність, внести ПЄВНЄВ кількість копійчаних коштів, Рівно стількі, щоб «війтом в нуль». Це звітність, для того, щоб оператор надалі не якщо натіскаті вас гроші через суд. Повірте, сума, якові ві будете змушені Заплатити потім, буде набагато больше.

Если з балансом на телефоні все гаразд, заблокуваті сім-карту можна, зв'язана з Представник компанії через call-центр або звернувши до найближче фірмовий салон стільнікового оператора. «Заморозіті» старий номер ві зможете такоже по інтернету, зайшовші на офіційний сайт свого Постачальника услуг.

У разі, ЯКЩО ві корістуваліся сім-картою Компанії МТС, для Блокування номера наберіть з стільнікового 0890 або 766-0166 з Міського. Ваше Прохання віслухають и підуть назустріч. Ві такоже можете Залишити свое ПОВІДОМЛЕННЯ на сайті На даний http://www.mts.ru/.

Ваш оператор стільнікового зв'язку Білайн? Для з'єднання з фахівцем call-центру наберіть 0611 з мобільного телефону або 974-8888 з «домашнього». Заблокуваті власний номер можна и через сайт Компанії http://www.beeline.ru/.

Для Блокування сім-карти, наданої оператором стільнікового зв'язку Мегафон, ві можете скористати одним з трьох номерів телефону: 050, 555 и 507-7777. «Заморозіті» свой номер дозволяє и офіційне представництво Компанії в інтернеті. Зайдіть на http://www.megafon.ru/ и віберіть послугу «Сервіс-Гід».

Послуга з Блокування сім-карти может буті платною. Уточніть ее ВАРТІСТЬ заздалегідь. Зробити це можна на сторінках офіційніх сайтів компаний в інтернеті або, поставивши запитання оператору «свого» call-центру.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: