» »

Як знайти код телефонуКоженая стільніковій телефон володіє унікальнім номером для ідентіфікації, Який прісвоюється Йому путем установки програмного забезпечення. Дізнатіся imei можна кількома способами.

Як знайти код телефону
Вам Знадоби
  • Стільніковій телефон, паспорт вироби.

Найбільш пробачимо способом, Який дозволяє візначіті ідентифікаційний код телефону, є знайомство з паспортом вироби. Зазвічай IMEI пишеться на товарному чеку, такоже его можна найти в технічних документах, Які поставляються в комплекті з мобільним прістроєм. Як дізнатіся код телефону в тій сітуації, ЯКЩО на нього немає ні товарного чека, ні документів?

Без чека и документів, ідентифікаційний номер телефону можна дізнатіся, розібравші Пристрій. Вітягнувші акумулятор, зверніть уваг на наклейку, яка розташована на панелі стільнікового телефону под ним. Зазвічай ідентифікаційний код позначається абревіатурою IMEI - число, Яке стоятіме навпроти цього позначення и є Унікальний код телефону. Нерідко Трапляється так, что наклейка на корпусі может буті відсутнім або ж Необхідна інформація шіфрується штрих кодом. У такому випадка IMEI можна дізнатіся в такий способ.

Наберіть Зі стільнікового телефону Наступний комбінацію цифр: * # 06 #. После цього непотрібно натіскаті клавішу виклику - ідентифікаційний код пристрою автоматично Відображається на екрані відразу после Введення решітки. Можливо, что для відображення телефонного коду вам доведе почекаті 3-5 секунд (деякі Пристрої обробляють запит повільніше), альо сенс від цього НЕ змінюється - це сполучення клавіш віклікає IMEI на абсолютно кожної МОДЕЛІ мобільніка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: