» »

Як налаштуваті супутник



Супутникове телебачення міцно закріпілося в наших Будинка. Воно дозволяє Здійснювати прийом програм з скроню якістю зображення, Яке не доступно для аналогових підсілювачів. Крім того, через супутникову антену Можна не Тільки Дивитись телевізор, альо и підключітіся до мережі інтернет и даже дзвонити. Це особливо актуально в районах, де немає звічайної телефонної провідний або мобільного зв'язку.

Як налаштуваті супутник
Вам Знадоби
  • супутникова тарілка, конвертер, телевізор, супутниковий ресивер, компас, программа Satellite Antenna Alignment, координат та місцевості, координат та супутника

Візначте супутник и частоту транспондера, на Який проводітіметься настройка. Для цього скорістайтеся сайтами: www.lyngsat.com, www.flysat.com. Віберіть найбільш сильних за сигналом транспондер. Дізнайтеся, чи потрапляє в зону Дії супутника ваша місцевість. Карті з зонами покриття можна такоже дізнатіся на ціх сайтах або на сайті На даний конкретного супутника.

Візначте місце розташування супутника. Для цього скорістайтеся програмою для розрахунку розташування супутника Щодо широти и довготі - Satellite Antenna Alignment. Дізнайтеся географічні координати вашій місцевості и введіть у програму. После цього программа сама покаже напрямок повороту антени и кут ее нахилится.

Візьміть супутниковий ресивер и підключіть его до телевізора, а потім до супутнікової антени, Наприклад Lumax DV-728. Для цього підійде велика частина пропонованіх ресіверів. Віберіть у головному меню "налаштування" -> "Установка антени".

Віберіть Назву супутника, частоту транспондера з полярізацією («V»-вертикальна, «Н» - горизонтальна) и сімвольної швідкістю - (ЯКЩО необхідної частоти немає, то слід вернуться до попередня меню, вібрато "Пошук каналів" і там ввести потрібне значення). Потім вібіраємо тип конвертера LNB "Універсальний 2", ЯКЩО тарілка НЕ ​​підключена до кількох конвертерам и мотопідвісом, то DiSEqC и позіціонер вімікаємо. Если є кілька конвертерів (мультіфід або просто кілька тарілок), то нужно вказаті конвертер тієї тарілкі, якові налаштовуєте. Для цього, подівіться, в Який номер роз'єму Перемикач DiSEqC Підходить дріт від настраиваемой тарілкі.

Візначте Напрям на Південь. Підніміть або опустіть на необхідній градус дзеркало тарілкі. Починаєм повертаті тарілку в горизонтальному Напрямки, проходячи весь горизонт. Ресивер, на Відміну Від карти DVB, швідше реагує на рух тарілкі, тому можна ее переміщаті Швидко. Через Деяк годину появится сигнал, Який буде видно на шкалі в ТЕЛЕВІЗОРІ. Виставте тарілку на максимальний сигнал, закріпіть ее. Повільно повертаючі конвертор, добійтеся максимального сигналу и закріпіть его.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: