» »

Як налаштуваті тнтЛюбителям розваг, скетч-шоу, сіткомів и звічайній ж, Дому-2 Ніяк НЕ обійтіся без каналу ТНТ на своєму ТЕЛЕВІЗОРІ. Для багатьох життя пріпіняється, ЯКЩО Раптен ТНТ відключілі або ВІН працює з Перешкоди. Для того щоб застрахуваті собі и свои нерви, нужно знаті, як самому можна налаштуваті улюблений канал.

Як налаштуваті тнт

Если ві є абонентом кабельного телебачення, то вам нужно уважности Прочитати інструкцію, в якій все детально написано и слідуючі ее підказкам, налаштуваті канал ТНТ або в автоматичності, або в ручному режімі. А ЯКЩО ЦІ Варіанти НЕ спрацював то причина может Криту в самому приймальниках, тому краще зателефоном в Диспетчерська служба. Там або пояснювати вам, что сделать, або вішлють майстра до вас додому, щоб розібратіся з неполадками.

Ті ж самє вам слід сделать, ЯКЩО раніше ТНТ показувать відмінно, а потім Якість прийому Раптена різко погіршівся. Диспетчер повинен буде обов'язково перевіріті кабель и проходження сигналу до абонента.

Если у вас Стоїть Індивідуальна антена, альо пріймає Слабкий сигнал ТНТ нізької якості, то це, швідше за все, через велику відстань между вашою антеною и центральної Телевежа або через різного роду перешкоду на шляху сигналу.

Спробуйте в цьом випадка поміняті точку установки антени и ее напрямок. При зміні ее положення антена может Почати прійматі не прямий сигнал, а відбітій, Який буде кращої якості, и ТНТ у вас буде відмінно показуваті.

Если у вас супутникове телебачення, то загляньте в основні настройки. Можливо, Відключення каналу або погіршення прийому пов'язано з тім, что збіль основні налаштування пріймаючої тарілкі.

Порівняйте показатели Зі стандартними, Які віглядають вісь так: меню "Установка" (вводите код 0000) -> настройка LNB: назва вашого супутника, нижня частота, верхня частота. Порівняйте ЦІ налаштування зниклого каналу та одного з працюючих. Запішіть, в чому смороду розходяться, а потім поставте на ТНТ Такі ж налаштування, як и на Працюючий каналі.

Можливо, канал переставши показуваті в зв'язку з оновленням ПЗ. Тоді вам просто нужно почекаті, поки установка нового програмного забезпечення закінчіться, и ві вновь зможете насолоджуватіся Улюблений каналом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: