» »

Як Відкрити wap сайт: Корисна інформаціяНезважаючі на ті, что даже з масових мобільніх телефонов давно Вже можна переглядаті звічайні вебсайти, до ціх ПІР іноді зустрічаються и WAP-сайти, Які Використовують мову розміткі WML. Здобудуть до них доступ при необхідності Можна не позбав з телефону, альо и з комп'ютера.

Як Відкрити wap сайт: Корисна інформація

Спробуйте Відкрити WAP-сайт браузером Opera. Его «движок» Presto розрахованій на роботу Зі сторінками, что Використовують як мову HTML, так и мова WML. Однак, майте на увазі, что Багато сервери автоматично візначають, что переглядання ведеться не з телефону, а з комп'ютера, и взамін передаються браузеру звічайній або полегшену PDA-версію сайту, яка вікорістовує мову HTML.

У разі, ЯКЩО ві є користувачем браузера Mozilla Firefox, для перегляду WAP-сайтів встановіть Встановити в нього Чотири плагіна:
http://wmlbrowser.mozdev.org/
http://useragentswitcher.mozdev.org/
http://modifyheaders.mozdev.org/
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1345

Если ваш комп'ютер працює под управлінням операційної системи Windows або КПК з операційною системою Windows Mobile, встановіть на нього спеціалізований браузер WinWAP. Даній браузер при зверненні до сервера відає собі за телефон, Завдяк чого сервер, ЯКЩО ВІН на це розрахованій, повертає Йому сторінку, что вікорістовує мову WML. Завантажити WinWAP можна з наступної сторінки:
http://www.winwap.com/desktop_applications/browser_emulator

Незалежності від того, Яким поєднанням браузера и ОС ві корістуєтеся, застосу для перегляду WAP-сторінок один з онлайнових емуляторів. Для цього зайдіть на спеціалізований сайт, после чего введіть URL WAP-сторінки в поле и натісніть "Enter". У минуло таких служб в інтернеті Було й достатньо багато, но в Останні роки почти ВСІ смороду закрили. Найбільш відомі з «залиша на плаву» служб для перегляду WML-сторінок звічайній HTML-браузерами розташовані за Наступний адресами:
http://tagtag.com/site/info/emulator
http://mobilerunner.net/

Встановіть на свой комп'ютер J2ME-емулятор Microemulator, а потім запустіть в ньом браузер UCWEB. У его настройках в пункті "User agent" віберіть "WAP UA". После цього перейдіть за помощью цього браузера на Бажанов WAP-сайт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: