» »

Як Відправити sms-повідомлення БЕЗКОШТОВНОЕсли абоненту одного з найбільшіх российских Операторів Знадоби Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ, то ВІН зможите сделать це даже за відсутності коштів на Рахунку. Праворуч в тому, что Такі Компанії, як МТС, «Білайн» и «Мегафон», дозволяють посілаті Безкоштовні SMS через свой офіційний сайт.

Як Відправити sms-повідомлення БЕЗКОШТОВНО

Тім Користувачи, Які підключені до оператора «Мегафон», звітність, зайти на сайт https://sendsms.megafon.ru/, щоб Відправити безкоштовне SMS-повідомлення. ПОСИЛАННЯ перевівши вас на форму. У неї ві повінні ввести номер вашого телефону, а потім Написати текст самого ПОВІДОМЛЕННЯ. Зверніть уваг на ті, что існує Деяк обмеження на кількість знаків у Посланні. У одному Повідомленні может помістітіся НЕ больше, чем 150 знаків. Крім того, у вас є можлівість актівуваті транслітерацію и даже уточніті годину доставки SMS. У кінці процедури підтвердіть код з картинки и натісніть кнопку «Далі».

Абонентам оператора МТС для відправкі безкоштовна SMS слід перейти на офіційний сайт www.mts.ru. У Верхній частіні головної сторінки, среди других розділів, розташованій «Обмін повідомленнями». Клацніть на нього, щоб перейти до Наступний Крок. Тепер подівіться на колонку Зліва. Там буде графа SMS. Пункт, Який вам звітність, вібрато Зі списку, назівається «Відправлення SMS з сайту». Тут же система запропонує вам заповнити форму. У ній вкажіть свой номер мобільного телефону, а такоже номер того користувача, Який получит ваше ПОВІДОМЛЕННЯ. Не забудьте, что вносіті Обидва НОМЕРИ нужно без вісімкі. До речі, текст ПОВІДОМЛЕННЯ в даним випадка обмежується 140 символами. После натіскання кнопки «Далі» на ваш телефон буде відправленій Спеціальний код. Ві повінні вказаті его в окремому полі сторінки.

Однак крім Деяк незначна обмежень існують и Інші Функції, Які недоступні абонентам других стільніковіх Операторів. Йдет про можлівість відправкі SMS-повідомлення на електронну скриньку. Щоб скористати такою услуг, відправте на номер 9883 ось такий текст: e-mail_адрес «тема_пісьма» текст_сообщенія.

Если ві є Клієнтом «Білайну», перейдіть за ПОСИЛАННЯ https://www.beeline.ru/sms/index.wbp. Там ві зможете ввести необхідній текст и Відправити его на будь-який номер. Текст SMS, як и в оператора МТС, может складатіся Тільки з 140 сімволів, що не больше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: