» »

Як Відправити безкоштовна смс з комп'ютера на стільніковійДля відправкі безкоштовної смс з комп'ютера на стільніковій телефон звітність, мати Підключення до інтернету, браузер, або СПЕЦІАЛЬНІ програми для обміну міттєвімі повідомленнями. Відправки безкоштовна смс має деякі обмеження, однак, вікорістовуючі Цю можлівість у розумних межах, можна заощадіті на смс значний суму.

Як Відправити безкоштовна смс з комп'ютера на стільніковій

Підключіться до інтернету, відкрійте браузер и зайдіть на сайт оператора зв'язку, абоненту Якого ві Хочете Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ. На головній сторінці натісніть на ПОСИЛАННЯ з написа "Відправити смс». Наступний веб-сторінці Заповніть спеціальну форму відправкі ПОВІДОМЛЕННЯ. У ее Верхній частіні напишіть номер телефону, а в Нижній Введіть текст. Перед відправкою встановіть годину доставки смс, а такоже годину, после Якого ПОВІДОМЛЕННЯ Можна не відправляті (у разі ВТРАТИ его актуальності). крім цього, віберіть вид тексту, Який буде використовуват в смс - кирилиця або трансліт. заповню ВСІ необхідні поля натісніть на кнопку «Відправити». На наступній сторінці ві побачим відображення статусу Повідомлення: « Доставлено »або« В процесі ».

Скачайте и встановіть на комп'ютер програму Mail.Ru Агент. Для Використання даної програми Попередньо зареєструйтеся на порталі Mail.Ru. После запуску програми для виходе в ятір вам звітність, ввести свой e-mail та пароль. Далі в головному вікні програми клікніть на кнопку «Меню». У меню віберіть рядок «Додати контакт для дзвінків и смс». У діалоговому вікні введіть номер телефону, на Який звітність, Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ и натісніть ОК. У результаті цього телефонний номер буде відображатіся в контакт-листі Агента. Віберіть его подвійнім кліком міші и в поле для введений текст наберіть ПОВІДОМЛЕННЯ, после чего натісніть кнопку «Відправити». Через Деяк годину (залежних від завантаженості сервера) на Вказаною телефон прийде смс-повідомлення, яка буде підпісана вашим логіном в Mail.ru.

Зайдіть на сайт smste.ru, и відправте безкоштовне ПОВІДОМЛЕННЯ з его помощью. Для цього прямо на головній сторінці сайту введіть номер телефону, текст ПОВІДОМЛЕННЯ, а такоже підпис. Перед відправкою безкоштовна смс введіть код з картинки (капчу). Потім натісніть кнопку «Відправити». ПОВІДОМЛЕННЯ буде Відправлено на Вказаною номер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: