» »

Як Відправити смс мелодіюДеякі МОДЕЛІ телефонов передбачають мелодії як вкладень в СМС-повідомлення. У даного випадка мова Йде про спеціально створенного для відправкі звукових файлах, інтегрованіх в меню Редагування змісту ПОВІДОМЛЕННЯ.

Як Відправити смс мелодію

Переконайся в тому, что для обох моделей мобільніх прістроїв (вашого и одержувача) доступно відтворення одних и тихий же сігналів, Які вкладаються в СМС-повідомлення. Найчастіше це характерно для телефонов одного и того ж виробника.

Віберіть у Вашому мобільному Пристрої создания СМС-повідомлення. Введіть текст, после чего в контекстного меню віберіть «Додати вміст». Далі перейдіть до Вибори МУЗИЧНИЙ файлів, доступних для відправкі в СМС-Повідомленні. Введіть номер одержувача и виконан відправку.

У випадка ЯКЩО ві Хочете Відправити музичний файл, формат Якого НЕ підтрімується СМС-повідомленнями, відправте его помощью одного з двох альтернативних методів. Перший - це додавання файлу на Певний ресурс інтернету и подальша відправки посилання на агентство его скачування в СМС-Повідомленні. Другий - це создания мультімедійного ПОВІДОМЛЕННЯ.

Попередньо Переконайся, что у Вашому телефоні налаштована функція відправкі ММС-повідомлень. Найкраще зв'яжіться з оператором, вкажіть Йому свой номер, после чего вам будут відправлені налаштування у вігляді сервісного ПОВІДОМЛЕННЯ. Віберіть у контекстного меню Збереження профілем, назвавши йо по Вашому Розсудів.

Віберіть пункт создания ММС-повідомлення, после чего перейдіть до Редагування вмісту. На вкладці МУЗИЧНИЙ файлів Дода ту мелодію, якові Хочете Відправити. Такоже зверніть уваг, что деякі МОДЕЛІ телефонов відправляють та завантажені елєменти. Если звітність,, Дода такоже картинку або фотографію. Напишіть супровідній текст, после чего виконан відправку.

Зверніть такоже уваг, что для Отримання ММС-повідомлення Данії Профіль винен буті доступною в одержувача, тому Попередньо Переконайся в тому, что его телефон підтрімує Дану функцію. Если Профіль НЕ БУВ налаштованості, Йому прийде ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому буде посилання на агентство ваше ПОВІДОМЛЕННЯ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: