» »

Як перевести в тональний режимПри спілкуванні з друзями або родичами НЕ нужно піклуватіся про режим телефону, альо від ЯКЩО подзвоніті в службу ПІДТРИМКИ, то, швідше за все, голос оператора на автовідповідачі попросити вас перевести телефон у тоновий режим. Потім можна буде помощью цифр давати автовідповідача команді.

Як перевести в тональний режим
Вам Знадоби
  • телефон, інструкція до телефону

Всього у стаціонарних телефонів є два режими роботи: імпульсній и тональності. В России стаціонарні телефони за замовчуванням Використовують імпульсній режим, а таксофони и мобільні Пристрої - тональності. Перш за все, Варто з'ясувати, Можливо, телефон Вже працює в тональному режімі. Раптена телефонна станція передбачає самє тональної режим роботи за замовчуванням. Щоб це візначіті, Спробуйте набраті будь-який номер. У імпульсному режімі при наборі номера в телефонній трубці можна почути клацання, а в тональному - телефон відає Короткі тонові сигналі.

Майже ВСІ Сучасні телефони змінюють режим, ЯКЩО просто натиснута зірочку - кнопку, на якій написано *. Если ві натіснулі Цю кнопку, альо режим не змінівся, подівіться, чі немає на корпусі телефону кнопок P и T. P означає імпульсній режим, а T - тональність. Перевести телефон у тональний режим можна, натіснувші кнопку T. Если ціх кнопок немає, то доведете найти інструкцію, так як модель телефону має абсолютно особливий способ перемикань между режимами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: