» »

Як платіті за телефонЗаплатити за телефон можна кількома способами. Зробити банківський переказ, здійсніті оплату в спеціалізованому салоні, оплатити через інтернет, покласть гроші на рахунок через Платіжний термінал, Відправити гроші з Іншого телефону, Зрештою, можна купити карту експрес-оплати и актівуваті ее. Давайте ретельно розглянемо Останній вариант оплати телефону, як найзручнішій способ Вирішення цього Завдання. Вікорістовуючі цею метод, ві НЕ поклади від того, де в цею момент знаходится. Цю процедуру можна з рівнім успіхом прізвесті у відпустці, вдома, у відрядженні и на роботі.

Як платіті за телефон
Вам Знадоби
  • Картка експрес-оплати. Мобільний телефон в робочому стані.

Придбай карту експрес-оплати в найбліжчій точці продаж ІНФОРМАЦІЙНИХ ПРОДУКТІВ. Ця Річ Буває різного номіналу - 100, 200, 300, 500, 1000, 3000 рублей. Віберіть для себе найбільш відповідну за вартістю карту.

Купивши ті, что звітність,, ві обов'язково повінні уважности Прочитати інструкцію. Зазвічай доповідну порядок Дій надрукований Із зворотнього боку цієї карти оплати або на Вкладиші до неї.

Поповніть рахунок на своєму мобільному телефоні, точно слідуючі покроковий підказкам описаному в інструкції. Грошові кошти на Вашому мобільному Рахунку з'являться через кілька хвилин.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: