» »

Як підключіті в телефоні GPRS-інтернетПідключення мобільного інтернету на телефоні (причому не Тільки GPRS) доступно абонентам різніх Операторів зв'язку: Наприклад, «Мегафон», МТС або «Білайн». Замовлення необхідній налаштування можливий у будь-який час.

Як підключіті в телефоні GPRS-інтернет

Зайдіть на офіційний сайт оператора, щоб Замовити автоматичні інтернет-налаштування, ЯКЩО ві є абонентом Компанії «Мегафон». На головній сторінці ві знайдете графу под назви "Телефони". Клацніть по ній, и ві попал в меню «налаштування інтернету, GPRS, WAP, MMS». Там розміщена форма. Заповніть та відправте ее.

Отріматі GPRS-налаштування можна помощью Дзвінка в Абонентське службу, доступну за номером 0500. Крім того, подзвоніті можна и з Міського телефону. Для цього скорістайтеся номером 502-5500. Если вінікнуть Проблема з підключенням, Звертайтеся в салон зв'язку оператора.

Замовлення налаштування інтернету в «Мегафоні» можливий и іншім способом: відправте sms-повідомлення з текстом 1 на короткий номер 5049 (ця процедура безкоштовна). До речі, ЯКЩО в Повідомленні ві замініте цифру 1 на 2, то отрімаєте налаштування wap, а ЯКЩО на 3, то зможете Замовити mms-налаштування. Або просто зателефоном на будь-який з двох номерів: 05049 и 05190. Смороду теж дозволяють Замовити у оператора необхідні дані.

Отримання установок інтернет-з'єднання доступно и абонентам Компанії МТС. Їм звітність, відвідаті офіційний сайт и заповнити там невелика анкету. Крім цього можна Відправити sms-повідомлення без тексту за номером 1234. Якщо не виходе самостійно Встановити налаштування, зверніться за підтрімкою в салон зв'язку або в офіс Компанії.

Клієнти «Білайну» могут підключіті GPRS-інтернет за помощью Ussd-номера * 110 * 181 # (наберіть его на клавіатурі телефону и натісніть кнопку виклику). Актівуваті інтернет-з'єднання на мобільному можна такоже и через відправку команди * 110 * 111 #. Обов'язково збережіть налаштування, а поле цього вімкніть Пристрій буквально на кілька хвилин. Перезавантаження Необхідна для того щоб телефон зареєструвався в GPRS-мережі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: