» »

Як послати безкоштовне смс на "Білайн"Як Відправити смс на білайн. Короткі ПОВІДОМЛЕННЯ корістуються Величезне популярністю. Дійсно, навіщо втрачають гроші на Дзвінок, ЯКЩО можна Написати sms. До того ж оператори стільнікового зв'язку Надаються можлівість відправкі Повідомлень з їх сайту. Наприклад, ві можете БЕЗКОШТОВНО Відправити sms на номер абонента «Білайн».

Як послати безкоштовне смс на "Білайн"
Вам Знадоби
  • Номер абонента, інтернет

Зайдіть на офіційний сайт «Білайн». Звічайній, Безкоштовні sms можна Відправити и от сторонніх сайтів, прот це Менш безпечно. До того ж немає жодних гарантій, что ваше ПОВІДОМЛЕННЯ буде доставлено адресату. Введіть у будь-якій пошуковій Системі запит «офіційний сайт Білайн» и перейдіть по з'явилася ПОСИЛАННЯ.

Віберіть регіон, в якому ві перебуваєте. Як правило, без підтвердження даної ІНФОРМАЦІЇ ві НЕ зможете зайти на сайт. Це нужно для того, щоб спростіті поиск необхідної вам ІНФОРМАЦІЇ та услуг.

Віберіть Розділ «оправу sms / mms», Який розташовується внизу сторінки. ВІН виділений сірим Кольорах. У вікні, у вас винна з'явитися форма для відправкі короткого ПОВІДОМЛЕННЯ.

Введіть номер абонента «Білайн», якому ві збіраєтеся Відправити sms. Зверніть уваг на ті, что ЯКЩО на телефоні одержувача Стоїть Блокування даного типу Повідомлень, то ВІН НЕ получит ваше sms.

Введіть текст ПОВІДОМЛЕННЯ. Це можна делать двома способами. Перший передбачає Введення латинську сімволів. У такому випадка ві зможете Написати ПОВІДОМЛЕННЯ ОБСЯГИ у 140 сімволів. Другий вариант пріпускає Введення кириличному сімволів, прот їх кількість обмежується 70. Для зручності КОРИСТУВАННЯ сервісом передбача опція «Транслітерація». Ві можете ввести ПОВІДОМЛЕННЯ кореляцій, поставити галочку навпроти написа «Перетворіті кірілічні символи в латінські» и текст автоматично трансформується.

Введіть код, Вказаною на зображенні. Це звітність, для того, щоб підтвердіті, что ві НЕ є роботом и НЕ розсілаті спам. Далі натісніть кнопку «Відправити». После надсілання ві зможете перевіріті статус ПОВІДОМЛЕННЯ або відіслаті ще Одне sms. Колі в статусі буде написано «ПОВІДОМЛЕННЯ доставлено», можете буті впевнені в тому, что все пройшло успішно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: