» »

Як послати смс на "Теле 2"Відправити БЕЗКОШТОВНО смс на Теле2. За помощью смс Ви завжди можете залішатіся на зв'язку Зі своими знайомості, Вчасно передаючі їм інформацію помощью коротких Повідомлень. Для відправкі смс абоненту Теле2 використовуются один з декількох простих варіантів.

Як послати смс на "Теле 2"

Найбільш пробачимо способом є відправки ПОВІДОМЛЕННЯ з мобільного телефону. Вікорістовуючі меню стільнікового, зайдіть у Розділ відправкі sms-повідомлень и впишіть номер потрібного вам абонента, после чего наберіть текст ПОВІДОМЛЕННЯ та надішліть его. Попередньо Переконайся, что ві перебуваєте в зоні Дії мережі, а на Вашому Рахунку Достатньо коштів для відправкі ПОВІДОМЛЕННЯ.

Ві такоже можете використовуват офіційний сайт оператора стільнікового зв'язку «Теле2» для відправкі безкоштовна ПОВІДОМЛЕННЯ на номер абонента даної мережі. Для цього перейдіть за ПОСИЛАННЯ tele2.ru, после чего віберіть ваше місто и натісніть на ПОСИЛАННЯ «Послуги». Перейдіть по ПОСИЛАННЯ «Надіслаті ПОВІДОМЛЕННЯ», после чего перед вами відкріється форма відправкі смс. Віберіть код телефону и допішіть Залишок номера. Наберіть текст смс, после чего введіть перевірочній код и натісніть на кнопку «Відправити». У разі, ЯКЩО ві НЕ впевнені в введенні перевірочного коду, натісніть на картинку з йо збережений.

Універсальнім способом для відправкі безкоштовна Повідомлень є Використання месенджерів, таких як mail агент. З его помощью ві зможете відправляті смс на ВСІ НОМЕРИ российских Операторів стільнікового зв'язку, в тому чіслі и на номери оператора «Теле2». Скачайте програму на сайті На даний mail.ru, перейшовші за ПОСИЛАННЯ http://agent.mail.ru/. Віберіть підходящу для вас версию, после чего збережіть інсталяційній файл, запустіть его и встановіть програму.

Для Використання програми введіть логін и пароль від вашої поштової скриньки, зареєстрованого на mail.ru, у разі ж ЯКЩО ВІН відсутній - заведіть ее. Дода новий контакт для дзвінків и смс, ввівші в поле «номер» телефонний номер потрібного вам абонента. Збережіть его, после чего ві зможете відправляті на нього Короткі ПОВІДОМЛЕННЯ. Майте на увазі, что ві зможете відправляті ПОВІДОМЛЕННЯ не частіше чем один раз у Дві хвилини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: