» »

Як перевіріті інтернет на телефоніІнтернет может знадобітіся в будь-який момент, тому іноді звітність, перевіряті налаштування в своєму телефоні, щоб НЕ опінітіся без необхідної ІНФОРМАЦІЇ в Потрібний годину. У випадка, ЯКЩО ві сумніваєтеся, в якому стані знаходяться інтернет-налаштування, просто живити у оператора Нові. Смороду встановляться в телефоні автоматично, Нічого налаштовуваті спеціально не якщо нужно.

Як перевіріті інтернет на телефоні

Оператор зв'язку "Мегафон" надає свои налаштування за безкоштовна номером 0500. Наберіть его, натісніть клавішу виклику, а потім дотримуйтесь голосових підказок. Крім того, існує номер 5049, на Який ві можете Відправити смс-повідомлення з текстом 1 і отріматі автоматичні настройки. Такоже є можлівість отріматі настройки, заповню спеціальну форму на Офіційному сайті | Статистика Компанії або звернувши до центру ПІДТРИМКИ абонентів.

"Білайн" дає можлівість підключіті інтернет двома способами: за номером * 110 * 181 # и * 110 * 111 #. Різніця между ними в тому, что перший номер здійснює Підключення через GPRS, а другий - без. Зверніть уваг на ті, что после відправлення запиту по одному з ціх номерів звітність, Виконати так званні "перезавантаження" телефоном (тоб спочатку вімкніть свой телефон, а потім вновь увімкніть).
мобільний телефон. Це нужно сделать для того, щоб Відбулася реєстрація телефону в мережі GPRS.

За безкоштовна номером 0876 можна отріматі інтернет-налаштування у оператора зв'язку "МТС". Такоже можна це сделать безпосередно на сайті На даний Компанії (просто введіть свой номер в спеціально відведеному для цього полі), в офісі або помощью короткого номера 1234. Потрібно позбав Відправити на нього ПОВІДОМЛЕННЯ, что НЕ містіть тексту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: