» »

Як перевіріті фотоапарат при купівліЯк перевіріті фотоапарат при ПОКУПЦІ. Фотоапарати давно переступили Межі ПРОФЕСІЙНИХ майстерень. Тепер цифровий фотоапарат Доступний шкірному. І ЯКЩО Популярність плівковіх фотоапаратів зійшла нанівець, то цифрові переживаються Справжній бум. Пов'язано це з тим, что с помощью цифрового фотоапарата легко сделать фото, ВІН может вміщаті в собі Багато фотографій, а головне - результат видно відразу. Заразитися є фотоапарати в шірокій ціновій категорії І з різнім набором характеристик. Тому вібрато з них тієї, Який вам потрібен часто Дуже доладно. Кілька порад, на что в Першу Черга Дивитись І що перевіряті при ПОКУПЦІ цифрового фотоапарата вам не зашкодять.

Як перевіріті фотоапарат при купівлі

Если ві початківець фотограф, то занадто Складний в управлінні апарат брати не Варто. Досить недорогих цифрових «мільніці». Аджея переплачуваті за ті Функції, Які ві НЕ будете використовуват, що не має ніякого смісла.Первое, Що потрібно перевіріті при ПОКУПЦІ - це кількість пікселів. Від них часто покладів и ВАРТІСТЬ. Если ві збіраєтеся друкувати фото в стандарті 10х15, альо НЕ больше, то вам буде Достатньо 3 мегапікселів. Если ж ві збіраєтеся їх обробляті в графічніх програмах и переглядаті на комп'ютері, то чім больше мегапікселів, тім краще. Заразитися є цифрові «мільніці» з Дозволи даже до 12 мегапікселів.

Наступна характеристика - це матриця фотоапарата. Від неї поклади передача кольору, світлочутлівість, шуми в фото и так далі. Если у МОДЕЛІ є ручна установка чутлівості - чудово. Вона дасть більш шірокі возможности при різніх умів зйомки. Матриці у «мільніці» перевіріті доладно, ТОМУ ЩО найчастіше ВСІ налаштування у неї автоматичні. Щоб перевіріті матриці у ПРОФЕСІЙНОГО ДЗЕРКАЛЬНИЙ фотоапарата, нужно прібраті ВСІ автоматичні настройки шумозаглушення, передачі кольору, Експозиції та фокусування, що не знімаючі кришки, сделать кілька знімків при різній вітрімці. Потім перевірте при максимальному збільшенні наявність різнокольоровіх точок. Если на весь кадр не больше 6 таких точок, значити з матрицею все гаразд. Если їх больше, значити, є збійні пікселі и такий фотоапарат брати не Варто.

Наступна характеристика, якові Варто перевіріті - це зум. Збільшення у фотоапараті может буті як цифровим, так и оптичні. Більшість недорогих цифровиков обладнані цифровим зумом. Дорожчі МОДЕЛІ предлагают вибір, что збільшує возможности при зйомці. Добре, ЯКЩО у фотоапараті передбача можлівість для Зміни оптики.

Є запчастини у фотоапарата, Які Рідко Йдут в комплекті. Це акумулятори, флеш-карти та футлярі. Акумулятори купуйте найбільшої Ємності, щоб у відповідальний момент смороду НЕ розряда. Ті ж стосується и флешки. Чім больше об'єм, тім краще. Вибір футляра НЕ доладно. Головне, щоб фотоапарат БУВ захіщеній від ударів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: