» »

Як прошити psp з офіційною прошивкоюЯк прошити psp. Play Station являє собою одну з найпопулярнішіх консолей в мире. Перепрошивка PSP Дає можлівість розшіріті ее функціональність. У інтернеті зараз доступно для скачування й достатньо Багато різніх версій прошивок. Порядок їх установки для кожної Версії буде індівідуальнім.

Як прошити psp з офіційною прошивкою
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - консоль PSP.

Завантажте з інтернету віртуальну прошивку Версії 5.03 для Psp lite 3000 и подібніх моделей. Завантажити ее можна за ПОСИЛАННЯ http://letitbit.net/download/70791.74257f423264a1cf147614fc1e11/5.03GEN_C.5.03_ChickHEN_R2.rar.html. Підключіть приставку до комп'ютера за помощью інтерфейсу Usb, щоб перепрошитого Psp.

Виконано з'єднання приставки з ПК с помощью Usb Connection. Клацніть правою кнопкою міші по вікачаного файлу и виконан вилучення файлів з архіву в будь-яку папку. Зайдіть в цею каталог, запустіть з нього файл ChickHEN R2, у вікні, натісніть кнопку Next.

Скопіюйте папку PSP на флешку, Якщо буде нужно, виконан заміну. Від'єднайте приставку, встановіть заводські настройки, щоб прошити PSP. Для цього відкрійте пункт "налаштування", віберіть "налаштування системи», клацніть пункт «Відновлення стандартної конфігурації», потім зайдіть в фотоальбом и відкрійте chickHEN.

Найкраще до завантаження картинки альбому Одразу натиснута на хрестик и Виконати вхід. Дочекайся завантаження фотографій, после цього з'явиться зелений екран и приставка перезапуститися. Зайдіть в ігри, запустіть прошивку 5.03GEN-C. После цього ві можете скидати гри на флешку и грата.

Встановіть на PSP прошивку Версії Custom Firmware 5.50GEN. Завантажити ее можна за ПОСИЛАННЯ http://depositfiles.com/files/cfdyzyt84. Підключіть приставку до комп'ютера, вітягніть файли з Завантажени архіву в якові папку. У результаті у вас з'явиться папка PSP - в ній знайдіть файл Update. Его нужно скопіюваті в приставку, в каталог PSP / GAME.

Такоже скопіюйте файл 550.pbp в кореневий каталог приставки. Вімкніть Пристрій від комп'ютера, потім перейдіть в меню «Гра» - віберіть Memory Stick, щоб Оновити прошивку, запустіть скопійованій файл, потім перезапустіть приставку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: