» »

Як прошити pspЯк прошити псп. Перед власникам портатівної ігрової консоллю Компанії SONY постає вибір между Використання офіційної чі модіфікованої прошивки. Сама прошивка являє собою програмне забезпечення, на якому працює консоль. До Перевага модіфікованої прошивки в Першу Черга відносіться запуск ігор безпосередно з картки пам'яті. Це дозволити заощадіті на ПОКУПЦІ ліцензійних ігор, Які стояти біля России чималий грошів.

Як прошити psp
Вам Знадоби
  • приставка, карта пам'яті, кабель для з'єднання з персональним комп'ютером, а такоже сама прошивка.

Віберіть прошивку. Ві можете сделать це на спеціалізованіх сайтах. Для кожної МОДЕЛІ PSP існує своя прошивка, а відповідно Відмінності в процедурі ее установки.

Процедура прошивки й достатньо проста и НЕ позику Багато годині. На консолі винна буті ВСТАНОВЛЕНО офіційна прошивка 6.31 або 6.35 - це Дуже ВАЖЛИВО. Чи не намагайтеся прошіваті консолі з більш раннім Програмне забезпечення, так як це может прізвесті до несправності гаджета.

Завантажте прошивку PSP PRO-B4 або аналогічну. Отримані файли розпакуйте на карту пам'яті, в папку :/ PSP / GAME /. Надалі в Цій папці будут зберігатіся Ваші ігри в форматі ISO и CSO.

Скачайте гру Minna no sukkiri, демо-версію, скопіюйте отриманий файл на карту пам'яті. Знайте и Скачати гру нескладно - вона находится у вільному доступі.

Далі завантажте файли HBL, HEN и ISO Loader для прошивки Версії 6.31 або 6.35. Отримані файли скопіюйте в кореневий каталог карти пам'яті.

Запустіть записання гру (Minna no sukkiri), віберіть Нижній пункт. Если до цього все Зроблено правильно, консоль винна перейти в XMB.

Если вам з якіх причини не вдається прошити консоль, то зверніться до професіоналів. Сейчас людей, что займаються цією процедурою, й достатньо, а послуги за вартістю НЕ перевіщують Ціни однієї гри для PSP.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: