» »

Як прошити ресивер
Метою цієї статьи буде покроковий керівництво Опис по прошівці супутникового ресивера, пріміром послужити тюнер «Оpenbox x600». Звічайній, ресивер ресивера ворожнечу, у шкірного свои тонкощі и нюанси и Неможливо описати все в одній статьи. Альо все ж для володарів цього супутникового ресивера и для Ознайомлення з процесом ця стаття буде Корисна.


Для качану нам нужно комп'ютер, кабель І, природно, сам ресивер. На комп'ютері нужно установка програми «AutoArioner» І, звічайній, нам знадобляться коди для актівації режімів роботи ресивера.

Ще трохи уваги пріділю програмами: є Різні програми для того щоб прошити ресивер, альо я рекомендую самє «AutoArioner», вона дозволяє встановлюваті на ресівер ПЗ від ліцензійних віробніків. Ще нам буде нужно сама прошивка. Если ві НЕ впевнені у своих силах, краще звернута до фахівця, так як у вас є шанс зламаті супутниковий ресивер. Вісь кілька правил: чи не заліваті софт, Який НЕ відносіться до даного ресивера, и НЕ вімікаті Нічого во время прошивки, могут буті погані Наслідки.

Перейдемо до самого процеса. Під'єднуємо ресивер нуль-модемний кабель до комп'ютера, запускаємо «AutoArioner», потім запроваджувані код 74620 з пульта, при цьом ресивер повинний знаходітіся в Чергова режімі, на дисплеї з'явиться напис soft. Потім тіснемо open и вібіраємо софт, Який буде встановлений на нього, перед Цім ресивер вімікаємо з розетки. Як Тільки вибрать софт, швидко, протягом 10 секунд, подаємо на ресивер харчування 220в и чекаємо Закінчення процеса заливки ПО, на дисплеї при цьом буде горіті 8888. За закінченню заливки ресивер перейшовши в Черговий режим.

После прошивки заліваємо списки каналів помощью програми «Ariter 2». Краще Зберегти їх заздалегідь таким чином. Під'єднуємо ресивер с помощью нуль-модемного кабелю до комп'ютера, включаємо в ятір и вводяться в Черговий режим, Відкриваємо «Ariter 2» у вкладці Tools, вібіраємо порт, потім с помощью пульта набіраємо код 74621, в Програмі вібіраємо SENDRECEIVE => Receive from STB, зберігаємо файл каналів. После того як вам удалось прошиті ресивер заліваємо его тому.

Під'єднуємо ресивер до вільного порту, включаємо его, що вводяться в Черговий режим, у Програмі «Ariter 2» Відкриваємо пункт Tools вібіраємо порт, з пульта запроваджувані код 24680 - на дисплеї тюнера винна з'явитися напис ALT? У Програмі вібіраємо пункт SENDRECEIVE натіскаємо Send to STB. І все готово.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: