» »

Як Працюють окуляри Google GlassПроект Google Glass БУВ анонсованій компанією Google навесні 2012 року, и Тільки влітку Винахід Було запатентовано. Розробки трівають, тому технічні нюанси трімаються в секреті. Компанія розкрио позбав деякі Особливості роботи «очок доповненої реальності».

Як Працюють окуляри Google Glass
Суть пристрою Полягає в тому, что користувач зможите запісуваті на відео картинку, якові ВІН спостерігає в Сейчас. Альо, на Відміну Від відеокамері, руки «оператора» будут Вільні. На одній з презентацій Було влаштовано Єкстремальний шоу, во время Якого демонструвалася ця функція. У небо над Сан-Франциско вістрібнулі Чотири парашутістов в окулярах Google Glass.

Зображення з прістроїв транслювалася на екранах в режімі реального годині. Потім Глядачі на Презентації отримай картинку з очок велосіпедістів, Які по дахах дісталіся до демонстраційного майданчика. Всі отриманий відео можна Було Зберегти.

ЦІ файли або будь-які Інші можна переглянути в ціх же окулярах. Правда, за відгукамі Журналістів, поки розмір вбудований монітора НЕ Дуже великий и НЕ зовсім ЗРУЧНИЙ розташованій - розробник продолжают трудітіся над Цім.

За помощью пристрою можна буде скористати и іншімі розробка Google. Наприклад, на Данії момент Можливо накладаті на відео зображення з Google Maps, отрімуваті прогноз постривай и влаштовуваті відеоконференції.

Зрозуміло, с помощью окулярів доповненої реальності можна буде делать фотографії й достатньо непоганої якості. Такоже гаджет стане своєріднім втіленням «носимого комп'ютера» - з нього можна буде заходіті в інтернет, отрімуваті файли, перевіряті електронна пошта.

Щоб сделать новинку ЗРУЧНИЙ для більшості споживачів, Google співпрацюють з компаніямі-виробника оптики. Планується, что окуляри доповненої реальності стануть заміною стандартної Парі з діоптріямі.

Ще не відомо, чи Якім способом можна буде управляти прістроєм. З'являлися ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, Що буде Використання тачпад, голосове Введення и даже Керування помощью рухів голови (за рахунок вбудований гіроскопа и акселерометра). Правда, во время Демонстрації Google Glass на ток-шоу Гевіна Ньюсома булу Використана Тільки сенсорна панель на дужки окулярів для переміщення по галереї збережений и входу-вихід з неї.

Окуляри Google Glass теоретично можна пов'язати зі смартфоном. Альо компанія наполягає на тому, что зручніше користуватись Повністю автономним прістроєм. Правда, залишкові решение з цього харчуванні не Прийнято. Такоже НЕ вірішено, Які самє Модулі Бездротовий зв'язку будут Вбудовані в новий гаджет.

Поки робота над Google Glass Триває. За словами творців, для шірокої аудіторії окуляри стануть доступні Ближче до 2014 року.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: