» »

Як зробити АОНФункція автоматичного визначення номера дозволяє вам візначаті дзвонить вам абонента и его ім'я, ЯКЩО воно Попередньо Було занесено вами в пам'ять вашого апарату зв'язку.

Як зробити АОН
Вам Знадоби
  • - телефон з функцією Визначник.

Придбай телефонний апарат, Який підтрімує функцію автоматичного визначення номера. Підключіть его до телефонної розетки І, ЯКЩО це звітність,, підключіть до джерела живлення (может залежаться від МОДЕЛІ телефону). Зверніть уваг, что при ПОКУПЦІ функція может буті Вже активна, як, Наприклад, у багатьох моделях апаратів Panasonic.

Перевірте, чи працює Автоматичне визначення номера, дочекайся вхідного Дзвінка на стаціонарний телефон. Если номер абонента, что телефонує визначився, значити, функція булу актівована у вас за замовчуванням. Зверніть уваг, то багато все может залежаться від обслуговуючої вас телефонної СТАНЦІЇ.

Такоже ЯКЩО ві перестанете користуватись цією функцією, просто відключівші ее в меню вашого телефону, автоматично вона НЕ відключіться Зі списку представленої Телефонний компанією услуг, тому вам доведеться звернута до них Із заявився у пісьмовій ФОРМІ про Припинення Надання Функції автоматичного визначення номера абонента, что телефонує.

Если функція автоматичного визначення номера на Вашому стаціонарному телефоні не включили автоматично, Заповніть заявку на Підключення послуги в офісі обслуговуючої вас телефонної Компанії. Вам Знадоби паспорт з пропискою за тією адресою, на Який зареєстрованій Данії номер стаціонарного телефону або будь-який Інший людина, яка має право на внесення змін подібного роду в список услуг, что Надаються.

Для того щоб підключіті Автоматичне визначення номера абонента, что телефонує для вашого стільнікового телефону, активи Цю функцію в розділі налаштування вікліків. АОН зазвічай Вже включень у абонентів всех Операторів стільнікового зв'язку. Если ВІН БУВ відключеній раніше, то ві можете актівуваті его, зв'язана Зі службою техпідтрімкі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: