» »

Як зробити вкладкиЯк зробити вкладки. У більшості своїй Користувачі не сидячи на одній сторінці. Потрібно одночасно працювати з декількома сайтами, читать по підпіскі на блоги, писати Особисті ПОВІДОМЛЕННЯ. На щастя Користувачів, розробник браузерів передбача Цю деталь и забезпечен свои дітіща можлівістю Відкривати Величезна кількість вкладок, причому Відкрити їх можна кількома шляхами.

Як зробити вкладки

У правому верхньому куті відкрійте меню «Файл». Для цього або натісніть клавіші "Alt" і стрілку «вниз» на клавіатурі, або наведіть курсор и клацніть лівою кнопкою міші.

У меню віберіть команду «Нова вкладка», переміщаючі курсор або натіскаючі стрілку «вниз». Клацніть ведмедиками або натісніть «Введення».

У браузерах "Google Chrome" і "Safari" вместо меню «Файл» натісніть кнопку налаштування справа (Гайкова ключ або шестерня) i натісніть команду «Нова вкладка». Принципи ті ж - з клавіатурі або Мішею.

Натісніть на клавіатурі комбінацію "Ctrl T" (буква латинська, альо розкладка значення не має). Нова вкладка з'явиться праворуч и відразу стану активним.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: