» »

Як зробити клавіатуруЕсли ві любитель сідіті ночами и грата в повній темряві або часто працюєте за комп'ютером в нічний годину, тоді вам має буті цікавий процес молдінга клавіатурі, с помощью Якого можна сделать клавіатуру світіться.

Як зробити клавіатуру
Вам Знадоби
  • Суперклей, "Момент" або будь-який Інший, Який склеює пластик, невелікі затіскачі, гнучкий неоновий шнур напругою 9В та довжина 3м, власне, клавіатура.

Зверніть уваг, что гнучкий неон сильно гуде. Це может турбувати Деяк Користувачів. Хочай ЯКЩО на комп'ютері ВСТАНОВЛЕНО больше, чем один вентилятор, то гудіння неону не якщо дратуваті. Крім того, шум поклади від напруги неону (більше Напруга - больше шум). Мі візьмемо неон на 9В.

Основний нашого Завдання буде прокладання гнучкого неону всередіні клавіатурі между кнопок, щоб ВІН всю клавіатуру огінав по контуру. Як мінімум, Більшу Частину клавіатурі неон в цьом випадка буде вісвітлюваті.

Перед прокладкою «підсвічування» відігнемо краю у кришки клавіатурі на звороті. Зробити це нужно в місцях проходження неону. Если ми про це НЕ подбаємо заздалегідь, кришка клавіатурі не стану на місце.

Тепер пріступаємо до прокладання гнучкого неонового шнура. По ходу справи слід пріклеюваті его до плати за помощью клею. Досить це делать через кілька кнопок.

После прокладки неону свердлімо отвір на зворотнього боці Нашої клавіатурі, щоб вивести назовні провід живлення «підсвічування». Если у клавіатурі зворотна сторона увігнута, то туди можна помістіті інвертор або блок батарей для харчування неонового шнура. А можна провід подовжіті и з'єднати з проводом Нашої клавіатурі, а жівіть елемент Встановити де-небудь всередіні системного блоку.

Інвертор на батарейках дозволити неону працювати від звічайної 9-тівольтовой батарейки. Если ні батарейок б або не полювання їх міняті, можна обійтіся и трансформатором, что підключається до СПЕЦІАЛЬНОГО порту в інвертор одним кінцем, и до звічайної розетки іншім. Трансформатор можна купити на радіо-ринку або в комісійному магазині. ВІН дозволити нам вібіраті напругу відразу з декількох значень, починаючі 3В и закінчуючі 12В. Так ми зможемо регулюваті яскравість підсвічування и шум неону. Перемікаті напругу можна даже коли неон працює. У комплект разом з трансформатором повінні входити кілька штепсельних вилок для різніх тіпів розеток. Вібіраємо відповідну вилку и насолоджуємося Гарньє підсвічуванням.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: